Bilety

Ostróda - repertuar i bilety na wydarzenia

Bilety

Kabaret Hrabi - Lubię to!

  • Amfiteatr, Ostróda
  • 13.07.2024

Lady Pank - A nam nie chce się iść do domu

  • Amfiteatr, Ostróda
  • 09.08.2024

L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra - Muzyka do filmu "Chłopi"

  • Amfiteatr, Ostróda
  • 14.08.2024

Magic Circus Show - Magiczny finał wakacji

  • Amfiteatr, Ostróda
  • 31.08.2024

Kabaret Hrabi - Lubię to!

Kabaret Hrabi - Lubię to! Przebojowe widowisko kabaretu Hrabi z udziałem zespołu muzycznego Bon Ton (Waldemar Franczyk, Karol Pietsch, Grzegorz...

Zobacz więcej

Lady Pank - A nam nie chce się iść do domu

Wraz ze zbliżającym się latem zespół Lady Pank zaprasza na serię koncertów pod hasłem „A nam nie chce się iść...

Zobacz więcej

L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra - Muzyka do filmu "Chłopi"

Zapraszamy na wyjątkowy koncert z muzyką do filmu „Chłopi”, opartego na literackim arcydziele Reymonta. Łukasz „L.U.C.” Rostkowski, twórca ścieżki dźwiękowej,...

Zobacz więcej

Magic Circus Show - Magiczny finał wakacji

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, stworzone specjalnie dla dzieci i rodziców! To wielkie widowisko, które oczaruje Was popisami akrobatycznymi, niesamowitymi sztuczkami...

Zobacz więcej

Ostróda to miasto, którego niepowtarzalny charakter i malownicze usytuowanie przyciąga turystów pragnących zapoznać się z jego historią oraz zaczerpnąć mazurskiego powietrza. Położone jest w województwie warmińsko-mazurskim, na Pojezierzu Iławskim, nad Jeziorem Drwęckim. Prawa miejskie Ostróda zyskała już w 1329 roku. Miasto obfituje zarówno w bogactwa naturalne, jak i obiekty dziedzictwa kulturowego, takie jak budowle obronne, obiekty sakralne i zabytkowe kamienice. Podczas pobytu w Ostródzie warto odwiedzić Zamek Krzyżacki i znajdujące się przy nim muzeum, molo i promenadę, a także pospacerować historyczną ulicą Sienkiewicza. W Ostródzie prężnie rozwija się również turystyka eventowa, a odbywające się w mieście koncerty, festiwale i kabarety przyciągają zarówno stałych bywalców, jak i nową publiczność spragnioną wrażeń.

Sprawdź jakie wydarzenia kulturalne odbędą się w Ostródzie w sezonie 2023/2024 i zarezerwuj bilety!

Teatr w Ostródzie – sale, repertuar, bilety

W przedwojennej Ostródzie działały dwa, tzw. „kinoteatry”, które przyczyniły się do nadania odcinkowi współczesnej ulicy Drwęckiej nazwy „Teatralna”. Funkcjonowała ona aż do lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Chociaż wspomniane teatry nie przetrwały próby czasu, w Ostródzie odbywają się różnorodne spektakle teatralne, na które można nabyć bilety na naszej stronie. Odbywają się one między innymi w Amfiteatrze znajdującym się przy ulicy Adama Mickiewicza. Aktualny repertuar spektakli teatralnych ułatwi zaplanowanie pobytu w Ostródzie.

Centrum Kultury w Ostródzie

Centrum Kultury w Ostródzie to podmiot odpowiedzialny za wiele wydarzeń kulturalnych, w tym koncertów, spektakli teatralnych, pokazów, konkursów i przeglądów młodych talentów. Centrum Kultury w Ostródzie, funkcjonujące w latach 1996-2003 pod nazwą Centrum Kultury i Sportu dba o potrzeby mieszkańców oraz turystów oferując szeroki repertuar wydarzeń kulturalnych, w tym imprez cyklicznych. Działania Centrum Kultury w Ostródzie obejmują również edukację w zakresie kultury i sztuki, czyli szkolenia, warsztaty i szeroką ofertę kulturalną kierowaną do szkół.

Amfiteatr w Ostródzie – spektakle, koncerty, kabarety

Amfiteatr w Ostródzie z powodzeniem nazwać można kulturalnym sercem miasta. Obiekt, którego widownia liczy 2500 miejsc siedzących, położony jest w malowniczych okolicznościach przyrody nad brzegiem jeziora Drwęckiego. W Amfiteatrze odbywają się przedstawienia kabaretowe, koncerty, spektakle teatralne oraz imprezy sylwestrowe. Zarządcą Amfiteatru jest Centrum Kultury w Ostródzie. Na scenie Amfiteatru pojawiają się wyjątkowi artyści, tacy jak Paweł Domagała, Krzysztof Zalewski, Lady Pank oraz T.Love.

Expo Mazury Centrum Targowo-konferencyjne Warmii i Mazur w Ostródzie

Równie efektownym obiektem w Ostródzie jest kompleks sześciu hal Expo Mazury, w którym odbywają się koncerty, wystawy, targi oraz festiwale. Kryta hala sprawdza się jako miejsce dostosowane do potrzeb organizatorów corocznego festiwalu filmowego Arena Festival film & music.

Imprezy cykliczne i festiwale w Ostródzie

Ostróda kojarzona jest przede wszystkim z największym festiwalem muzyki reggae w Polsce – Ostróda Reggae Festival oraz Ogólnopolskim Festiwalem Muzyki Tanecznej. Ostróda ma do zaoferowania o wiele więcej wydarzeń cyklicznych o różnorodnym charakterze. W mieście odbywają się także Ostródzkie Międzynarodowe Lato z Folklorem, Ostróda Summer Hot Days, Dni Morza, Festiwal Ognia oraz Koncerty na Ścianie. Ostróda Reggae Festival odbywa się od 2001 roku, a na festiwalowej scenie pojawiło się już wielu wykonawców muzyki reggae, między innymi Mesajah, Dubska, Sielska, Maleo Reggae Rockers, Bakshish, Raggafaya.

Ostróda – kabarety warmińsko-mazurskie

Dla widzów ceniących dobrą zabawę czekają występy kabaretowe, również w ramach HuMore Show. W Ostródzie zobaczyć można występy znanych kabaretów, takich jak: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju. Oprócz tego, najpopularniejsze polskie formacje kabaretowe odwiedzają Ostródę prezentując swoje nowe programy.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.