Bilety

Dębica - repertuar i bilety na wydarzenia

Bilety

Nerwica natręctw

Zwariowana komedia Teatru Gudejko w gwiazdorskiej obsadzie

  • Dom Kultury "Mors", Dębica
  • 08.06.2024

Dobrze się kłamie

Kwiatkowska, Sokołowska i Topa w najsłynniejszej historii ostatnich lat

  • Dom Kultury "Mors", Dębica
  • 29.09.2024

Nerwica natręctw

Zwariowana komedia Teatru Gudejko w gwiazdorskiej obsadzie

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy...

Zobacz więcej

Dobrze się kłamie

Kwiatkowska, Sokołowska i Topa w najsłynniejszej historii ostatnich lat

Kinowy hit na deskach teatru. „Dobrze się kłamie” to astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Kto z przyjaciół ma...

Zobacz więcej

Dębica jest nie tylko ważnym ośrodkiem przemysłu i sportu, ale również miastem istotnym dla życia kulturalnego całego województwa podkarpackiego. Pierwsze wzmianki o Dębicy pochodzą z XIII wieku. Długa i niezwykle ciekawa historia miasta potwierdza jego znaczenie dla rozwoju wielu gałęzi przemysłu. Z Dębicy pochodzi wiele uznanych osób, w tym sportowców i artystów. To właśnie w niej urodził się słynny kompozytor i dyrygent – Krzysztof Penderecki. Miasto pielęgnuje artystyczne tradycje i oferuje mieszkańcom wiele wydarzeń kulturalnych, takich jak spektakle teatralne, koncerty i kabarety.

Sprawdź repertuar wydarzeń w Dębicy na sezon 2023/2024 i zarezerwuj bilety!

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy – kulturalne centrum miasta

MOK w Dębicy to wiodąca instytucja kultury w mieście od ponad 30 lat. Od 1992 roku tworzy kulturalny wizerunek miasta, dba o rozwój jego mieszkańców poprzez edukację artystyczną i organizuje rozmaite wydarzenia. W skład Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy wchodzą: Dom Kultury „Mors”, Dom Kultury i Kino Śnieżka oraz Galeria Sztuki. W ramach MOK-u działają między innymi Dziecięcy Teatr „Fantazja”, Miejska Orkiestra Dęta i Teatr „Kurtyna”. Ponadto artyści wielu dziedzin mogą brać udział w przeglądach, konkursach i festiwalach. Należą do nich Festiwal Tańca „Złoty Gryf”, Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, Podkarpacki Festiwal Piosenki „Śpiewaj razem z nami” i Galicyjskie Konfrontacje Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych.

Dom Kultury „Mors” w Dębicy – bilety na spektakle teatralne

W Domu Kultury „Mors” w Dębicy odbywają się pokazy popularnych spektakli teatralnych. Oprócz znanych klasyków, na scenie pojawiają się również najnowsze spektakle komediowe. W dębickim „Morsie” można było zobaczyć do tej pory spektakle „Berek, czyli upiór w moherze 2”, „Pikantni”, „Szalone nożyczki”, „Przygoda z ogrodnikiem”, „Boeing Boeing”, „Kolacja dla głupca”, „Porwanie”, „Ludzie inteligentni”, „O mało co…”, „Wąsik” i „Goło i wesoło”. W kolejnych latach repertuar spektakli teatralnych w Domu Kultury „Mors” będzie równie szeroki!

Koncerty w Dębicy – repertuar, bilety

W duszy Dębicy gra… muzyka! Na widzów spragnionych koncertów czeka duży wybór wydarzeń. Dębicę odwiedzili już Urszula, Edyta Geppert, Kortez, Organek, Kaśka Sochacka, Grażyna Łobaszewska i wielu innych artystów. Wydarzenia muzyczne w Dębicy odbywają się także w klubie muzycznym Meduza. Jest to miejsce, które często wypełnia się rockowymi dźwiękami, na przykład takich grup, jak Myslovitz, Pectus, Akurat i Enej. Dębica ma również swoją własną muszlę koncertową, idealną na letnie plenerowe wydarzenia. Tęsknisz za muzyką na żywo? Zobacz repertuar koncertów na sezon 2023/2024 i wybierz wydarzenie dla siebie!

Kabarety w Dębicy - bilety

Dębica chętnie gości u siebie najpopularniejsze kabarety, satyryków i komików. W kabaretowym repertuarze miasta pojawili się już: Kabaret Smile, Cezary Pazura, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Neo-Nówka oraz Kabaret Młodych Panów. Sprawdź repertuar kabaretów, by zarezerwować bilety!

 

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.