Artyści

Kombii Akustycznie - The Best Of

Opis

5.0 / 5
19 ocen
Recenzje
Zespół Kombii z Grzegorzem Skawińskim na czele przygotował dla swoich fanów coś wyjątkowego. Trasa koncertowa „Kombii Akustycznie – The Best Of” to doskonała okazja, by usłyszeć zarówno nieśmiertelne hity zespołu, jak i premierowe piosenki z płyty „KOMBII 5” w zupełnie nowym wydaniu.

Zespół Kombii lubi stawiać przed sobą wyzwania. Koncerty w wersji akustycznej to niecodzienna formuła, dzięki której znane wszystkim przeboje nabierają nieoczekiwanego, wyjątkowego charakteru.

Nowa propozycja zespołu Kombii skierowana jest w stronę wrażliwych, a zarazem wymagających słuchaczy. Znane hity wybrzmią w zupełnie nowych, subtelnych aranżacjach.

Kombii – koncerty w 2021 i 2022 roku

Podczas koncertów „Akustycznie – The Best Of” usłyszymy m.in. oryginalne, akustyczne wersje takich przebojów jak „Nasze Rendez-Vous”, „Black And White”, „Pokolenie”, „Awinion”, „Miłość znajdzie nas” czy „Słodkiego, miłego życia”. Program koncertu obejmuje również utwory z najnowszej płyty – „KOMBII 5”.

Bilety

Recenzje (19)

2022-02-26 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Super wieczór
XYZ
2022-02-26 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Super koncert.
Aneta
2022-02-26 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Bardzo wyczekane i niezapomniane wydarzenie. Nieziemskie brzmienie, które dopełniła fascynująca gra świateł. Grzegorz Skawiński wraz z zespołem pokazali swoją klasę i wyśmienicie bawili nas przez cały wieczór. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze ich na żywo usłyszeć. Gorąco polecam!
marika.weitz
2022-02-26 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Świetne oświetlenie. Nie wie czy należało do oprawy artystów czy robi to firma dla Filharmonii, ale wyszło świetnie. Dobra akustyka, pomocna w znalezieniu miejsca obsługa. Nawet nie spodziewałem się że Pan stojący przy wejściu podejdzie ze mną by wskazać mi miejsce.
Adam
2022-02-26 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Rewelacja! Koncert jedyny w swoim rodzaju, Kombii znam od lat 80. Skawiński jak wino, mlodzi wymiatają. Do Filharmonii wróciłam po 35 latach, mile przyjęcie, parking dostępny. Dziekujemy
HannaK

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.