Artyści

Paweł Domagała - Narnia Tour

Opis

4.9 / 5
577 ocen
Recenzje
W 2023 i 2024 roku Paweł Domagała kontynuuje trasę koncertową „Narnia Tour”, aby utwory z nowego albumu miały szansę dotrzeć do odbiorców w całej Polsce.
 
18 listopada 2022 roku odbyła się premiera płyty Pawła Domagały pt. „Narnia”, nawiązującej do „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa. Z tej okazji artysta wyruszył w wielką trasę koncertową. Paweł Domagała z zespołem odwiedził 16 miast i zagrał w wypełnionych po brzegi najpiękniejszych salach koncertowych w całej Polsce. Nowe piosenki, które dojrzewały w studiu nagraniowym pod czujnym okiem Łukasza Borowieckiego, nabrały już pełni życia w oprawie koncertowej, wsparte energią widowni.
 
„Narnia” jest czwartym albumem Pawła Domagały. Krążek poprzedziły trzy single: „Łe Łe” oraz „Dzieci u dziadków” i „Po co ten krzyk”. Artysta zaprosił do współpracy Łukasza Borowieckiego, który współtworzył muzykę w „Narnii”. Wcześniejsze płyty artysty: „Opowiem Ci o mnie” i „1984” pokryły się platyną, natomiast album pt. „Wracaj” pokrył się złotem. 
 
Nowa płyta to bardzo osobista podróż, będąca rodzajem pamiętnika. Artysta podkreśla, że album jest „o szukaniu w sobie takiego miejsca, które jest tylko nasze i do którego uciekamy, gdy jest nam źle”. To opowieść pełna wiary w to, że każdy z nas ma w sobie tytułową „Narnię”, w której może rządzić dobro. Jak mówi sam autor: „To na pewno dla mnie płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Płyta, która mnie w jakimś sensie uratowała, bo praca nad »Narnią« była równocześnie pracą nad sobą” – opowiada wokalista.
 
Paweł Domagała zagra dla nas magiczne koncerty na trasie „Narnia Tour”. To wyjątkowa okazja, by usłyszeć artystę w nowym repertuarze i poczuć energię nowych piosenek na żywo. Bilety na koncerty Pawła Domagały i innych gwiazd polskiej sceny muzycznej są dostępne w naszym repertuarze.

Bilety

Recenzje (577)

2023-09-29 20:00:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Magiczny koncert - Narnia w teatrze Słowackiego
Waldek
2023-09-29 20:00:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
super!!!
2023-09-29 20:00:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Wspaniały koncert i do tego w magicznym miejscu! Cudnie!
AgataS
2023-09-29 20:00:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
wystep swietny, Pawel mial super kontakt z widownia :)
Adriana
2023-09-29 20:00:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Świetny koncert! Doskonali Muzycy! Fantastyczna atmosfera! Pan Paweł - super luz i kapitalne poczucie humoru!
Basia504

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.