Teatr

Wiesz, że wiem - Lichota, Wrońska i Czernecki w zwariowanej komedii!

Opis

4.8 / 5
776 ocen
Recenzje
Wiesz, że wiem - Lichota, Wrońska i Czernecki w zwariowanej komedii!
Pozornie niewinne spotkanie przyjaciół po latach zamienia się w gęstą intrygę w stylu „kto komu bardziej dopiecze!”. „Wiesz, że wiem” to zwariowana komedia o przyjaźni, kłamstwie i… słodkiej zemście.

Po przeprowadzce z dużego miasta na wieś młode małżeństwo (Leszek Lichota i Ilona Wrońska) zaprasza na kolację zaprzyjaźnioną parę. Przypadek sprawia, że przed ich przybyciem na jaw wychodzą słowa, które rzucają nowe światło na ich znajomość. 

Na niczego nieświadomych gości czeka wiele wyzwań i kłopotów, które postawią wszystko na ostrzu noża! Zanim intryga osiągnie punkt kulminacyjny, dowiemy się między innymi, gdzie najlepiej powiększyć biust, gdzie nie trzymać telefonu lub co pożytecznego można zrobić z przesolonymi potrawami. 

Komedia „Wiesz, że wiem” to potężna dawka śmiechu, która przypomina, że szczerość jest najważniejsza, a na tych, którzy powiedzieli o dwa słowa za dużo, zawsze czeka nauczka.


Obsada:
Ilona Wrońska
Agnieszka Castellanos-Pawlak

Reżyseria: Giovanny Castellanos
Scenariusz: Carole Grep
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Scenografia: Witek Stefaniak
 
Czas trwania: 110 minut z przerwą

Bilety

Recenzje (776)

2022-05-16 19:00:00 Teatr Wielki, Łódź
Sztuka super!!! Aktorzy fantastyczni! Niestety na balkonie kiepsko było słychać.
Marta
2022-05-13 17:30:00 Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała
Bawiliśmy się jak nigdy, komedia godna polecenia
Góral
2022-05-13 20:15:00 Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała
Wspaniała zabawa. Bardzo dobra komedia i świetny Czernecki.
Pedreeto
2022-05-16 19:00:00 Teatr Wielki, Łódź
Niestety mało mnie śmieszyły żarty w tym przedstawieniu. Największą salwę śmiechu wywołało pierwsze przekleństwo na scenie. Sama gra aktorska i zarys scenariusza bardzo mi się podobały, ale humor taki sobie. Znajomi z którymi byliśmy również raczej mało zadowoleni.
arrathog
2022-05-14 19:00:00 Teatr Ziemi Rybnickiej, Rybnik
Czernecki był rewelacyjny!
seba

Adres

Sala Koncertowa CKK Jordanki
Al. Solidarności 1-3
87-100 Toruń
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.