Teatr

Berek, czyli upiór w moherze

Kasprzyk i Pawlicki w rolach głównych

Opis

4.9 / 5
468 ocen
Recenzje
Berek, czyli upiór w moherze
Gwiazdorska obsada i historia, której długo nie da się zapomnieć. Miłość, tęcza i moherowy beret, czyli „Berek 2” to przepis na udany wieczór!

Dwoje sąsiadów, dwa przeciwieństwa. Z jednej strony wielkomiejski gej, z drugiej kobieta z czasów niedzisiejszych, przywiązana do tradycyjnych wartości. Po latach wojny i nienawiści połączyła ich przyjaźń. Niestety, obecność Anny w życiu Pawła doprowadza jego związek do rozpadu. Co robić? Jak delikatnie zasugerować sąsiadce, że miarka się przebrała? A może znaleźć jej nowe zajęcie? 

Mężczyzna zaczyna działać. Poszukiwania prowadzi w portalu randkowym – nowy mężczyzna dla Anny powinien załatwić sprawę. Pech chce, że sąsiadka zza ściany wpada na identyczny pomysł: powodowana wyrzutami sumienia szuka partnera dla Pawła. 

Szykują się dwie randki w ciemno, a wraz z nimi niespodziewane zwroty akcji, doskonały humor i dobra zabawa!


Obsada: 
Ewa Kasprzyk 
Maria Niklińska 
Daniel Olbrychski 
Antoni Pawlicki 
Kamil Kula/Cezary Kaźmierski
Łukasz Płoszajski/Damian Kulec

Czas trwania: 2 godziny i 15 minut przerwy

Recenzje (468)

2022-04-11 19:00:00 Opera Nova, Bydgoszcz
Super zabawa. Super aktorzy. Polecam goraco
2022-04-11 19:00:00 Opera Nova, Bydgoszcz
Bardzo zabawna komedia. Polecam!
K
2022-04-10 16:00:00 Teatr Palladium, Warszawa
sztuka super ale miejsce fatalne, z 24 rzędu nie widać nic ponieważ wszystkie krzesła od 1 do ostatniego rzędu są na tym samym poziomie. Na szczęście nasze miejsca zostały sprzedane dwa razy więc mogliśmy się przesiąść o 10 rzędów do przodu, uff to nam uratowało spektakl
MaciejD
2022-04-11 19:00:00 Opera Nova, Bydgoszcz
Jak zawsze, wszystko przebiegło wzorowo. Poczynając od wiadomości od Pana Romana, po zakup biletów oraz samo przedstawienie.
Agata
2022-04-11 19:00:00 Opera Nova, Bydgoszcz
Świetna obsada i gra aktorów. więcej takich spektakli

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.