Teatr

Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe

Z mistrzami tańca o międzynarodowej sławie

Opis

4.7 / 5
35 ocen
Recenzje
Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe
Zmysłowe duety i wariacje solowe, a to wszystko w wykonaniu najwybitniejszych tancerzy w Polsce. Zapraszamy na niezwykłą galę wypełnioną arcydziełami, takimi jak: „Jezioro łabędzie”, „Śpiąca królewna” czy „Dziadek do orzechów”.

Światowy balet na najwyższym poziomie zaprezentują tancerze Polskiego Baletu Narodowego.

Bogaty program, piękne aranżacje taneczne na najwyższym artystycznym poziomie oraz muzyka wielkich kompozytorów zamienią ten wieczór w niezapomnianą ucztę! To widowisko nie tylko dla koneserów baletu, lecz również dla tych, którzy dopiero poznają piękno tanecznego świata. 
 
Zapraszamy Państwa na pełną emocji podróż do roztańczonego i magicznego świata baśni i tańca.

Opracowanie choreograficzne: Lorenzo Alberti
Opracowanie scenograficzne: Tomasz Fabiański
Opracowanie światła i dźwięku: Eligiusz Baranowski
Reżyseria: Jarosław Sidorkiewicz 
Produkcja: Jarosław Sidorkiewicz oraz Adria Art
 
Czas trwania gali: 2,5 godziny z 1 przerwą

Recenzje (35)

2022-06-12 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Było to niesamowite i pełne wrażeń wydarzenie. Bardzo profesjonalne wykonanie każdego dzieła na które można by patrzeć godzinami!
Yukiko
2022-06-12 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
było pięknie !
teresa
2022-06-12 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Trochę chaotycznie pod względem prowadzenia, Pan nie wiedzial w których miejscach ma,,wejsc,, spektakl lekko spozniony, przyjemny, polecam
2022-06-12 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Spodziewałam się czegoś lepszego, przereklamowane, słaba organizacja występu (tj. współpraca konferansjera z tancerzami), pasja baletowa konferansjera sympatycznie rozpogadzała niedogranie organizacyjne, gadająca publiczność przeszkadza w odbiorze występu- brak kultury zachowania, przyjemne połączenie: oświetlenie, muzyka i taniec zdolnych artystów
2022-06-12 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Piękny, wzruszający spektakl, godny polecenia.
Basia W.

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.