Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Opis

4.9 / 5
136 ocen
Recenzje
Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie
Zespół Varius Manx działa już od 30 lat, a podczas ich koncertów sale wciąż są wypełnione po brzegi. Jubileuszowa trasa koncertowa to okazja, by posłuchać na żywo największych hitów z ostatnich trzech dekad. 

W jubileuszową trasę koncertową zespół Roberta Jansona i braci Marciniaków rusza razem z Kasią Stankiewicz. Artyści niejednokrotnie dawali już popis swoich niebywałych możliwości muzycznych i wokalnych. Nie inaczej jest tym razem. 

Sale koncertowe wypełnione po brzegi świadczą o stałej popularności zespołu. Różnorodność publiczności potwierdza też, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenia, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Bilety

Recenzje (136)

Świetny występ, doskonała zabawa i klimat. Widać było głód koncertów zarówno po stronie publiczności jak i Artystów (Kasia Stankiewicz jest w wybornej formie). Chórek Publiczności w Piosence Księżycowej - CIARY!
Robert S. Katowice 2021-09-10 19:00:00
Koncert wspaniały. Kasią cudowna. Warto było.
Agata Katowice 2021-09-10 19:00:00
Było kameralnie ale niezwykle bajecznie. Publiczność ciągle śpiewała aż wzruszyła Kasię do łez. MUZYCY bardzo zdolni i weseli. P.s. kiedyś wytatuuje sobie ,,MOON SONG" ❤DZIĘKUJĘ!!!
KASIA mk1 Katowice 2021-09-10 19:00:00
Fajny koncert ale zdecydowanie za krótki.. Zabraklo kilku piosenek.. Mając na uwadze 30-lecie zespołu -około 1,5 godziny z bisami to trochę mało.
Lippo Katowice 2021-09-10 19:00:00
Było fantastycznie, ogromne brawa dla Kasi oraz całego zespołu. Koncert pełen wzruszeń, dobrej muzyki i cudownej atmosfery. Nie obyło się bez śpiewu, tańców i łez wzruszenia 🌷🌷🌷
Patrycja Katowice 2021-09-10 19:00:00

Adres

Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna
ul. Małopolska 48
Szczecin
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.