Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Opis

5.0 / 5
119 ocen
Recenzje
Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie
Zespół Varius Manx działa już od 30 lat, a podczas ich koncertów sale wciąż są wypełnione po brzegi. Jubileuszowa trasa koncertowa to okazja, by posłuchać na żywo największych hitów z ostatnich trzech dekad. 

W jubileuszową trasę koncertową zespół Roberta Jansona i braci Marciniaków rusza razem z Kasią Stankiewicz. Artyści niejednokrotnie dawali już popis swoich niebywałych możliwości muzycznych i wokalnych. Nie inaczej jest tym razem. 

Sale koncertowe wypełnione po brzegi świadczą o stałej popularności zespołu. Różnorodność publiczności potwierdza też, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenia, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Bilety

Recenzje (119)

Wszystko extra, koncert nieziemski 😍
Nata Kraków 2021-02-21 17:00:00
Świetna, kameralna atmosfera w Kinie Kijów, miła relacja Zespołu z fanami i ogromna dawka pozytywnych emocji, tak potrzebnych w pandemii. Po tak długiej przerwie w koncertach, radość potrójna - bezcenne doświadczenie!
Damian Kraków 2021-02-21 17:00:00
Świetny koncert! wspaniałe emocji, chcemy wiecej w Krakowie!
Magdalena Kraków 2021-02-21 17:00:00
Super powrócić znowu na super widowisko w perfekcyjnym wykonaniu Varius Manx i Kasia Stankiewicz.
Bartekk Kraków 2021-02-21 17:00:00
Było magicznie jak zawsze
Leszek Kraków 2021-02-21 17:00:00

Adres

Filharmonia Częstochowska
ul. T.W. Wilsona 16
42-200 Częstochowa
Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.