Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Opis

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie
Zespół Varius Manx został założony pod koniec 1989 roku przez Roberta Jansona i braci: Michała i Pawła Marciniaków. To zespół, u którego trzon jest niezmienny od początku istnienia. W tym roku obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Wraz z Kasią Stankiewicz zapraszają na JUBILEUSZOWY KONCERT VARIUS MANX-30-LECIE.
 Niewątpliwie sale wypełnione po brzegi stanowią o ciągłej popularności zespołu. Różnorodność publiczności świadczy tym, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenie, bo kto nie zna piosenki „Orła cień"?
Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. Zamigotał świat, Ruchome piaski, Piosenka księżycowa, Kot bez ogona, Pocałuj noc, czy Zanim zrozumiesz potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Bilety

Recenzje (96)

Nieoceniona pomoc ze strony obsługi technicznej wydarzenia - dzięki temu koncert był także dostępny dla osoby z niepełnosprawnością, która porusza się na wózku inwalidzkim. A wszystko to odbywało się w miłej atmosferze. Serdecznie dziękujemy! Koncert oczywiście FANTASTYCZNY!
Katarzyna Poznań 2020-03-05 18:00:00
Wspaniały koncert!
Kasia Poznań 2020-03-05 18:00:00
Najlepszy kocert! Kasia i chłopaki niesamowici! Genialnie!
Dorota Ł-K Poznań 2020-03-05 18:00:00
Rewelacja . Zespół Varius Manx jest jednym z najlepszych zespołów polskich na przestrzeni 30 ostatnich lat . Rewelacyjny głos Kasi , super aranżacja muzyczna wykonana przez zespół jak i ich gości . Owacje publiczności na stojąco. To chyba o czymś świadczy. Mega fajny koncert , cudowni ludzie i niezapomniane przeżycie muzyczne. Wspaniała podróż muzyczna przez cały okres ich niesamowitej twórczości.
Tgaleski Poznań 2020-03-05 18:00:00
Magiczny koncert! Kasia cudowna,zabawna,z dystansem do siebie. Byla interakcja z publiką . Nie byłam ich/jej fanką, a koncert był prezentem dla partnera, ale poszłabym jeszcze raz! Myślę, że miejsce rownież odegrało role w odbiorze, byliśmy po raz pierwszym na takim wydarzeniu muzycznym w auli UAM i był to jeden z najlepszych koncertów w życiu :)
Alicja Poznań 2020-03-05 18:00:00

Adres

Filharmonia Częstochowska
ul. T.W. Wilsona 16
42-200 Częstochowa

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.