Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Patrycja Markowska - Akustycznie

Opis

4.9 / 5
11 ocen
Recenzje
Patrycja Markowska - Akustycznie
Patrycja Markowska to prawdziwy wulkan energii. To właśnie za to publiczność ją kocha. Scena to jej środowisko naturalne. 

Stuprocentowa rockmanka tym razem zagra akustycznie. Będzie kameralnie, bluesowo i – jak zwykle – niepokornie. Nowe aranżacje utworów pozwolą odkryć twórczość artystki na nowo. 

Podczas akustycznej trasy koncertowej Patrycji Markowskiej towarzyszy zespół najlepszych muzyków. Wyjątkowa atmosfera tych koncertów sprawia, że można poczuć prawdziwą więź z artystką. Fani Markowskiej nie mogą odpuścić takiej okazji! To będzie niezapomniany wieczór.

Bilety

Recenzje (11)

2021-10-24 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
świetny koncert, niesamowity nastrój.
aga
2021-10-24 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Super, bawiłam się świetnie
Bożena
2021-10-24 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Było fantastycznie
Jarek
2021-10-24 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
wspaniały występ . Wspaniałe nagłośnienie. Naprawdę warto było tam być.
slawekkp
2021-10-24 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Koncert super!Wszystko wspaniale. Obsługa ok. Problem tylko w samym obiekcie mało oznaczeń gdzie iść do konkretnej sali. Parking duzy ale duza kolejka do 1 b wolnego w obsludze parkomatu. W jakim celu prosicie aby byc pól godziny wczesniej ( podobno z powodu obostrzen?)skoro nie jest to konieczne czlowiek wchodzi na sale i siedzi te pol godziny nudzac sie... Przydala by sie informacja przed koncertem dla wszysykich osob o zakazie nagrywania. A tak obsluga podchodzi do kazdej osoby probujacej nagrywac. Potem juz niektórzy nagrywaja non stop i nic , juz mozna??
Agnieszka

Adres

Filharmonia Pomorska
ul. Andrzeja Szwalbego 6
85-080 Bydgoszcz
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.