Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
spektakl

Dobrze się kłamie

Bobrowski, Topa i Sokołowska w najsłynniejszej historii ostatnich lat

Opis

Dobrze się kłamie
Kinowy hit na deskach teatru. „Dobrze się kłamie” to astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. 
 
Kto spośród przyjaciół coś ukrywa? Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra... Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu. 
 
Zwykły wieczór z przyjaciółmi zmienia się w prawdziwy sprawdzian z przyjaźni. Niektórym „ściemnianie” wyjdzie na dobre, inni całkowicie się pogrążą. Co ujawnią odczytane publicznie SMS-y i powiadomienia z Facebooka? 
 
 
Obsada:
Olga Bołądź /  Magdalena Lamparska
Przemysław Sadowski / Bartłomiej Topa 
Piotr Grabowski / Marcin Perchuć 
Szymon Bobrowski/  Krzysztof Czeczot
Anita Sokołowska
Katarzyna Kwiatkowska
Wojciech Zieliński
 
Spektakl oparty na filmie Paola Genovesego
adaptacja: Bartosz Wierzbięta 
reżyseria: Marcin Hycnar
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Martyna Kander
asystent reżysera: Agata Zdziebłowska
produkcja: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina 
Tito Productions, Spektaklove
 
Premiera: 5.12.2019, Teatr Studio Buffo w Warszawie
 
Czas trwania: 90 minut bez przerwy

Bilety

Recenzje (41)

Chciałabym wyrazić swój żal związany z wprowadzaniem mnie w błąd. Zamawiać bilety byłam przekonana że idę na przedstawienie w obsadzie którego jest Pan Bartłomiej Topa. Do końca przedstawienia byłam przekonana że on w końcu wyjdzie. Okazało się jednak inneaczej. Plakat promojacy przedstawienie sugerował jego obecność. Rozumiem że aktorzy mogą się zmianiać ale nie rozumiem dlaczego plakat promojacy był z aktorem który nie bierze w nim udziału.
Paulina Katowice 2020-03-06 19:30:00

Odpowiedź Adria Art:

Szanowna Pani, dziękujemy za wiadomość i uwagę. Większość spektakli organizowanych w wielu miastach ma zmienną obsadę. Zmiany zdarzają się np. w wyniku niespodziewanego zdarzenia w życiu osobistym, dlatego posiadanie dublerów pomaga w zadbaniu o to, by wszystko poszło sprawnie. Ponadto różne obsady potrafią zupełnie inaczej przedstawiać historię. :) Niestety w związku z powyższym bardzo trudno przygotować materiały promocyjne, które uwzględnią wszelkie możliwe zmiany. W przypadku, gdy zależy Pani na występie konkretnego aktora/aktorki - zachęcamy do kontaktu z nami!

Rewelacyjny spektakl, świetna obsada, cudowna rozrywka.
Kasia Katowice 2020-03-06 16:30:00
Napiszę tak. Cieszę się, że mam na co dzień Korez, Teatr bez Sceny, Teatr Śląski (scena kameralna), Teatr Rozrywki ... To jednak inny poziom ;). Może liczyłem na zbyt wiele. Była to po prostu przeciętna kalka z b. dobrego filmu (oryginał), do tego słabo nagłośniona (odnosi się do tego wiele komentarzy - więc można to przynajmniej poprawić).
Ernesto Katowice 2020-03-06 19:30:00

Odpowiedź Adria Art:

Dziękujemy za uwagę! Zwrócimy szczególną uwagę na nagłośnienie przy kolejnych realizacjach.

Spektakl bardzo fajny, śmieszny, super gra autorska. Bardzo polecam występ. Niestety nagłośnienie w sali bardzo słabej jakości, siedząc w ostatnim rzędzie, bardzo słabo było słychać aktorów i był to bardzo duży dyskomfort w oglądaniu.
Andzia2108 Katowice 2020-03-06 16:30:00
rewelacja!!!!
zbyszek Katowice 2020-03-06 19:30:00

Adres

Centrum Spotkania Kultur
ul. Plac Teatralny 1
20-029 Lublin

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.