NOWOŚĆ! Kup voucher pod choinkę. Kliknij i podaruj najbliższym prezenty pełne emocji.
Wybierz miasto
kabaret

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Opis

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore"
„To jest chore” to najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów. Tym razem twórcy żartują z tego, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.
 
Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani – i ten program w pełni to potwierdza! Panowie dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat świata i ludzi, nie koncentrując się wyłącznie na wadach lub zaletach. Ukazują świat we właściwych proporcjach i bez uogólnień.
 
Zabawne skecze, zaskakujące puenty, szczypta ironii i piosenki z przekazem sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt. Wszystko to przygotowane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. 
 
Czas trwania: ok. 2 godzin

Recenzje (2)

Było SUPER, chłopaki są rewelacyjni, zawsze można na nich liczyć, rozbawią do łez !
Kasia Olsztyn 2020-07-10 20:00:00
Kabaret był fantastyczny :) Ławki w amfiteatrze były tak brudne , że nie udało się wyprać spodni :(
Michał Olsztyn 2020-07-10 20:00:00

Adres

Amfiteatr
Zamkowa 1
10-027 Olsztyn

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.