Teatr

Wiesz, że wiem

Niebezpiecznie śmieszna komedia z udziałem gwiazd

Opis

4.8 / 5
426 ocen
Recenzje
Wiesz, że wiem
Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd. Bawi do łez, a przy tym wiele uczy o prawdziwej przyjaźni. „Wiesz, że wiem” przypomina, że kłamstwo zawsze ma krótkie nogi. 

Prawdziwa przyjaźń powinna opierać się na szczerości – jednak wszyscy dobrze wiemy, że nie zawsze tak jest. Czy zastanawialiście się kiedyś, co naprawdę myślą o was przyjaciele? Bohaterowie spektaklu komediowego „Wiesz, że wiem” dowiadują się tego przypadkiem. Prawda okazuje się bolesna, ale zamiast się załamywać, oni wolą zabawić się kosztem nielojalnych znajomych. 

Sympatyczna kolacja stanie się przestrzenią intrygi. Niewierni przyjaciele mocno się zaczerwienią, zestresują i spocą, a gdy napięcie sięgnie zenitu, wreszcie będzie można ich zapytać – wiecie, że wiemy? Chociaż to niebezpieczna gra, warto podjąć wyzwanie. W końcu kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. 

Obsada:
Ilona Wrońska
Agnieszka Castellanos-Pawlak

Reżyseria: Giovanny Castellanos
Scenariusz: Carole Grep
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Scenografia: Witek Stefaniak
 
Czas trwania: 110 minut z przerwą

Recenzje (426)

2022-01-17 17:30:00 Kino Apollo, Poznań
Super spektakl, świetna obsługa :)
Monika
2021-11-22 17:30:00 Teatr Polski, Wrocław
udział w tym spektaklu był świetną zabawą
b&p
2022-01-17 20:30:00 Kino Apollo, Poznań
Super sztuka, super aktorzy!!!!
Claun
2022-01-17 20:30:00 Kino Apollo, Poznań
świetna zabawa, polecam!!!
Ania
2022-01-17 20:30:00 Kino Apollo, Poznań
Miło spędzony wieczór świetna zabawa gorąco polecam Przecież znacie mój adres mailowy skoro przesłaliście do mnie wiadomość chyba że to humor w ramach Występu

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.