koncert

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

Opis

5.0 / 5
78 ocen
Recenzje
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze
Niepowtarzalny głos i wyjątkowa charyzma – właśnie te cechy wyróżniają Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk gra dla publiczności już 50 lat i wciąż ma apetyt na więcej. Wraz z nową trasą koncertową zapowiada kolejne utwory, które stworzył wspólnie z Zespołem Mistrzów.
 
50. jubileusz pracy artystycznej Krzysztof Cugowski uczcił krążkiem „50/70. Moje najważniejsze”. Podczas nowej trasy koncertowej publiczność może liczyć na pasjonującą muzyczną podróż przez pięć dekad. Koncerty pełne wielkich i niezapomnianych hitów w nowych, ciekawych aranżacjach, do tego okraszonych najwyższej klasy rockowymi brzmieniami.
Każdy występ Krzysztofa Cugowskiego to prawdziwa muzyczna uczta. Artysta do solowego projektu zaprosił grupę wybitnych muzyków – Zespół Mistrzów. Niezapomniane rockowe wrażenia gwarantowane! 
 
Zespół Mistrzów 
Jacek Królik – gitara
Cezary Konrad – perkusja
 Robert Kubiszyn – gitara basowa
 Tomasz Kałwak – fortepian 

Bilety

Recenzje (78)

2021-12-05 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Super występ. Jesteśmy bardzo zadowoleni
Marek
2021-12-05 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Świetny występ warto było pójść
2021-12-05 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Niesamowity
Małgorzata
2021-12-05 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Wspaniały, profesjonalny koncert, rewelacyjni muzycy. pan Krzysztof w doskonałej formie, Dziękujemy za ucztę muzyczną.
Juruś
2021-12-05 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Świetny koncert. Krzysztof Cugowski jak zwykle świetny, towarzyszący zespół Mistrzów również doskonały. Ekstra dźwięk i akustyka. Gorąco polecam.
laisum

Adres

Filharmonia Pomorska
ul. Andrzeja Szwalbego 6
85-080 Bydgoszcz
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.