Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

Opis

4.9 / 5
54 oceny
Recenzje
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze
Niepowtarzalny głos i wyjątkowa charyzma – właśnie te cechy wyróżniają Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk gra dla publiczności już 50 lat i wciąż ma apetyt na więcej. Wraz z nową trasą koncertową zapowiada kolejne utwory, które stworzył wspólnie z Zespołem Mistrzów.
 
50. jubileusz pracy artystycznej Krzysztof Cugowski uczcił krążkiem „50/70. Moje najważniejsze”. Podczas nowej trasy koncertowej publiczność może liczyć na pasjonującą muzyczną podróż przez pięć dekad. Koncerty pełne wielkich i niezapomnianych hitów w nowych, ciekawych aranżacjach, do tego okraszonych najwyższej klasy rockowymi brzmieniami.
Każdy występ Krzysztofa Cugowskiego to prawdziwa muzyczna uczta. Artysta do solowego projektu zaprosił grupę wybitnych muzyków – Zespół Mistrzów. Niezapomniane rockowe wrażenia gwarantowane! 
 
Zespół Mistrzów 
Jacek Królik – gitara
Cezary Konrad – perkusja
 Robert Kubiszyn – gitara basowa
 Tomasz Kałwak – fortepian 

Recenzje (54)

2021-10-08 19:00:00 CEA Filharmonia Gorzowska, Gorzów Wielkopolski
Super. Polecam.
Piotr B.
2021-10-10 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Koncert przepiękny , Pan Cugowski nic się nie zmienia jego głos jest cudowny wygląda rewelacyjnie, zobaczyć go na żywo i posłuchać to czysta przyjemność..Akustyka dźwięku w Filharmoni coś magicznego. Zespół grał rewelacyjnie.
Ewe88lina8
2021-10-10 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Rewelacyjna forma p. Krzysztofa i jego zespołu !
kabe
2021-10-08 19:00:00 CEA Filharmonia Gorzowska, Gorzów Wielkopolski
Niesamowite przeżycie! Pan Cugowski na żywo czaruje swoim wokalem, a Zespół Mistrzów - oniemiałam z zachwytu! Muzycy pokazali taki kunszt, że z przyjemnością poszłabym na ich koncert instrumentalny. Polecam!!!
Zaczarowana
2021-10-10 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Daje 5 gwiazdek tylko dlatego, że nie ma więcej. Super koncert, nagłośnienie super. Poszedłbym jeszcze raz!!
Kuba

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.