koncert

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

Opis

4.9 / 5
83 oceny
Recenzje
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze
Niepowtarzalny głos i wyjątkowa charyzma – właśnie te cechy wyróżniają Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk gra dla publiczności już 50 lat i wciąż ma apetyt na więcej. Wraz z nową trasą koncertową zapowiada kolejne utwory, które stworzył wspólnie z Zespołem Mistrzów.
 
50. jubileusz pracy artystycznej Krzysztof Cugowski uczcił krążkiem „50/70. Moje najważniejsze”. Podczas nowej trasy koncertowej publiczność może liczyć na pasjonującą muzyczną podróż przez pięć dekad. Koncerty pełne wielkich i niezapomnianych hitów w nowych, ciekawych aranżacjach, do tego okraszonych najwyższej klasy rockowymi brzmieniami.
Każdy występ Krzysztofa Cugowskiego to prawdziwa muzyczna uczta. Artysta do solowego projektu zaprosił grupę wybitnych muzyków – Zespół Mistrzów. Niezapomniane rockowe wrażenia gwarantowane! 
 
Zespół Mistrzów 
Jacek Królik – gitara
Cezary Konrad – perkusja
 Robert Kubiszyn – gitara basowa
 Tomasz Kałwak – fortepian 

Bilety

Recenzje (83)

2021-12-05 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Koncert był wspaniały, Krzysztof Cugowski głos perfekcyjny, fantastyczny kontakt z publicznością, Zespół Mistrzów super
2021-12-05 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Rewelacja !!! Polecam .
Anett
2021-12-05 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Zespół super. Cugowski to prawdziwa gwiazda, ach ten Jego głos👍👍👍 Dobra atmosfera koncertu. Tyle pozytywów. Niestety organizacja, jeżeli chodzi o zajęcie zakupionych miejsc - tragedia. Nasze miejsca nr 4 i 5 po przyjściu okazały się już być zajęte przez osoby, które jakimś dziwnym trafem też miały sprzedane bilety na te same miejsca. Panie z obsługi zaproponowały nam dostawienie zwykłych krzeseł, z czego skwapliwie skorzystaliśmy, gdyż za chwilę pojawili się następni ludzie z biletami na nasze miejsca. Obłęd. Krzesła niestety nie były za wygodnie oraz były za niskie. W związku z tym nie widzieliśmy całej sceny i artystów. Szkoda. Pomijając to wszystko koncert był super.
Marek
2021-12-05 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
POLECAM !
Fan
2021-12-05 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Głos cały czas potęga, jestem pod dużym wrażeniem, ale taki ograniczony kontakt z publicznością, jakby Pan Krzysztof był zmęczony. Dobrze, że Klawiszowiec zachęcał publiczność do współpracy, próbował nawiązać kontakt. Mógłby być też maleńki chórek, którego brakowało w niektórych piosenkach.
Anita

Adres

Filharmonia Pomorska
ul. Andrzeja Szwalbego 6
85-080 Bydgoszcz
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.