Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

Opis

4.9 / 5
25 ocen
Recenzje
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze
Niepowtarzalny głos i wyjątkowa charyzma – właśnie te cechy wyróżniają Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk gra dla publiczności już 50 lat i wciąż ma apetyt na więcej. Wraz z nową trasą koncertową zapowiada kolejne utwory, które stworzył wspólnie z Zespołem Mistrzów.
 
50. jubileusz pracy artystycznej Krzysztof Cugowski uczcił krążkiem „50/70. Moje najważniejsze”. Podczas nowej trasy koncertowej publiczność może liczyć na pasjonującą muzyczną podróż przez pięć dekad. Koncerty pełne wielkich i niezapomnianych hitów w nowych, ciekawych aranżacjach, do tego okraszonych najwyższej klasy rockowymi brzmieniami.
Każdy występ Krzysztofa Cugowskiego to prawdziwa muzyczna uczta. Artysta do solowego projektu zaprosił grupę wybitnych muzyków – Zespół Mistrzów. Niezapomniane rockowe wrażenia gwarantowane! 
 
Zespół Mistrzów 
Jacek Królik – gitara
Cezary Konrad – perkusja
 Robert Kubiszyn – gitara basowa
 Tomasz Kałwak – fortepian 

Bilety

Recenzje (25)

super
tomekgracz Szczecin 2021-05-31 22:30:00
świetna energia solisty i zespołu.
Monia Szczecin 2021-05-31 19:00:00
super
jerry kg Szczecin 2021-05-31 19:00:00
Fantastyczne przeżycie
BIETA Szczecin 2021-05-31 22:30:00
Super koncert a to że pod koniec pandemii dodaję mu dodatkowy walor. Świetna akustyka, niezapomniane wrażenia
Klemens Szczecin 2021-05-31 22:30:00

Adres

Filharmonia Pomorska
ul. Andrzeja Szwalbego 6
85-080 Bydgoszcz
Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.