Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie na bis!

Opis

4.9 / 5
42 oceny
Recenzje
Zespół Varius Manx został założony pod koniec 1989 roku przez Roberta Jansona i braci: Michała i Pawła Marciniaków. To zespół, u którego trzon jest niezmienny od początku istnienia. W tym roku obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Wraz z Kasią Stankiewicz zapraszają na JUBILEUSZOWY KONCERT VARIUS MANX-30-LECIE.
 Niewątpliwie sale wypełnione po brzegi stanowią o ciągłej popularności zespołu. Różnorodność publiczności świadczy tym, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenie, bo kto nie zna piosenki „Orła cień"?
Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. Zamigotał świat, Ruchome piaski, Piosenka księżycowa, Kot bez ogona, Pocałuj noc, czy Zanim zrozumiesz potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Recenzje (42)

Świetny koncert, super atmosfera pomimo panujących obostrzeń. Bawiłam się świetnie. Wielkie brawa dla Variusa i oczywiście Filharmonii Pomorskiej.
Justyna Bydgoszcz 2021-03-13 16:30:00
Koncert FANTASTYCZNY :) Bawiłam się świetnie. Miło było oderwać się od rzeczywistości przy Variusach i Kasi. To był przepiękny wieczór, a Kasia była magiczna. Państwu dziękuję za wspaniałą organizację i za to, że mimo wszystko, czułam się bezpiecznie. Dziękuję z całego serca :)
MaJ Bydgoszcz 2021-03-13 20:00:00
Było super. Piękny głos Kasi i niesamowita osobowość. Jakość muzyki na żywo - coś wspaniałego. Niepowtarzalne przeżycie....
Bydgoszcz 2021-03-13 16:30:00
Genialny koncert!
Marta Bydgoszcz 2021-03-13 16:30:00
Było cudownie. Powrót wspomnień z przeszłości. Kasia Stankiewicz wyglądała zachwycająco, a jej wokal powalał. No i saksofon przepięknie zagrał :)
Monika Bydgoszcz 2021-03-13 16:30:00

Adres

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.