Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Kasia Kowalska MTV unplugged

Opis

5.0 / 5
54 oceny
Recenzje
Kasia Kowalska - MTV Unplugged
Wyjątkowy koncert jubileuszowy z cyklu MTV Unplugged stał się inspiracją dla akustycznej trasy Kasi Kowalskiej. Artystka podsumowuje w ten sposób 25 lat swojej twórczości. To niezapomniane hity w nowych, akustycznych aranżacjach. 
 
Kasia Kowalska dla osób wychowanych na muzyce lat 90. jest prawdziwą ikoną. Jej utwory wyróżnia nie tylko wspaniały głos, ale również niebanalne kompozycje. Fani twierdzą, że dziś takiej muzyki już się nie nagrywa. Tym bardziej powinna ich ucieszyć akustyczna trasa Kasi, która powraca do dawnych hitów w nowej odsłonie.
 
Jakie atrakcje przygotowała na nowej trasie – MTV Unplugged? Z pewnością usłyszmy „Antidotum”, „Pieprz i sól” i inne hity! Ponadto obok tradycyjnie towarzyszącego Kasi Kowalskiej instrumentarium pojawią się sekcja dęta i fortepian. Nowa trasa nadaje świeżą jakość kultowym przebojom, a jednocześnie wydobywa z nich to, co fani pokochali najbardziej – autentyczny przekaz na wysokim, artystycznym poziomie. Podczas koncertów w Poznaniu i Łodzi, Kasi Kowalskiej towarzyszyć będzie na scenie wyjątkowy gość – Stanisław Soyka.
 
Kasia Kowalska – jedna z najczęściej nagradzanych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Zdobywczyni Fryderyków, Superjedynek, MTV European Music Awards. Jej płyty sprzedały się łącznie w ponadmilionowym nakładzie.

Recenzje (54)

2021-11-28 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Koncert niespodzianka z powodu Gościa i poczucia humoru Kasi. Nawet się nie spodziewałam, że oprócz piosenek znanych i dla mnie mniej znanych będę się tak dobrze bawiła. Bardzo udany, relaksujący spektakl z doskonałymi piosenkami.
Anita
2021-11-28 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Świetny interaktywny koncert
Gobra
2021-11-28 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Koncert Kasi super! Z checia wybiore sie ponownie gdy bedzie okazja! A Kasia wspaniala jak zawsze pod kazdym wzgledem.
Viggle
2021-11-28 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Było super, Kasia niesamowita. Bardzo dobrze się bawiłam
Basik
2021-11-28 19:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Wspaniały koncert!!!
Peter

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.