Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Krzysztof Zalewski - letnia trasa

Opis

Krzysztof Zalewski - letnia trasa
Krzysztof Zalewski swoją nieposkromioną sceniczną energię czerpie z kontaktów z publicznością. Teraz, po kilku miesiącach przerwy od grania na żywo, nie może się już doczekać kolejnych koncertów. Nowy singiel, „Tylko nocą”, udowadnia, że artysta jest w świetnej formie, i zapowiada lato pełne tańca!
 
Zaangażowany w najważniejsze projekty muzyczne, jeden z czołowych głosów Męskiego Grania, artysta tworzący z najlepszymi muzykami w Polsce. Krzysztof Zalewski w swojej artystycznej drodze nie idzie na kompromisy. Jego albumy „Zelig” i „Złoto” wymykają się prostym kategoriom. Fani Zalewskiego pokochali oba te krążki. Docenili je również krytycy. Na kolejną płytę artysta kazał czekać aż cztery lata. To właśnie ten album zwiastuje singiel „Tylko nocą”, w którym muzyk przy elektronicznych brzmieniach i mocnym basie zaprasza do tańca.
 
O tym, czego Zalewski potrafi dokonać na scenie, przekonała się publiczność jego kultowego one-man show. W jego trakcie samodzielnie wykonywał skomplikowane aranżacje utworów ze swojego debiutanckiego krążka. Po takiej muzycznej uczcie aż strach pomyśleć, na co go stać, kiedy na scenie towarzyszy mu zespół.
Nagrodzony Fryderykiem „Początek” – utwór, który Zalewski stworzył wspólnie z Dawidem Podsiadło – był hitem lata 2018. Czy w tym roku na wakacyjnych imprezach będziemy tańczyć do „Tylko nocą”? Najlepiej przekonać się o tym, idąc na jeden z letnich koncertów artysty.

Bilety

Recenzje (27)

Cudowny i energetyczny koncert od pierwszych nut. Szkoda, że tak szybko się skończył :)
Lemmikki Świnoujście 2020-07-31 20:00:00
Było super. Świetny koncert
Magda Kołobrzeg 2020-07-30 20:00:00
Najlepszy koncert na jakim byłem. Krzysztof to niesamowity talent, osobowość i charyzma w jednym.
Tomek75 Kołobrzeg 2020-07-30 20:00:00
Było cudownie! Krzysztof Zalewski poprostu wulkan energii! Chętnie powtórzyłabym w najbliższym czasie.
Doti Świnoujście 2020-07-31 20:00:00
Koncert wspaniały
Świnoujście 2020-07-31 20:00:00

Adres

Amfiteatr Twierdzy Boyen
ul.Turystyczna 1
11-500 Giżycko

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.