Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Nosowska

Opis

Nosowska
Katarzyna Nosowska od 25 lat nieustannie zachwyca wrażliwością, charyzmą i poszukiwaniem nowych środków wyrazu. Wokalistka legendarnej grupy Hey od kilku lat stawia na solową karierę. Po lockdownie postanowiła raz jeszcze krzyknąć „Basta!” i otworzyć sezon koncertowy 2020.

Trudno spotkać kogoś, kto nie zetknąłby się z twórczością Kasi Nosowskiej, bez względu na gust muzyczny. Znana fanom rockowego brzmienia jako wokalistka grupy Hey, w solowej karierze odkrywa inne brzmienia. Artystka swobodnie czerpie z całego spektrum gatunkowego, od muzyki pop, przez rock, trip-hop, po szeroko pojętą elektronikę. To właśnie syntetyczne brzmienia dominują na ostatniej, siódmej już solowej płycie piosenkarki – Basta

Surowe, przesterowane bity i bezpośredni, dosadny przekaz sprawiają, że Nosowskiej raz jeszcze udało się nas zaskoczyć, otwierając nowy rozdział swojej twórczości.

Kasia Nosowska nie zatrzymuje się i ponownie uderza w polską scenę muzyczną, wybudzając nas z koncertowej drzemki. Wiosenna przerwa sprawiła, że wszystkich twórców rozsadzają energia i chęć spotkania z publicznością. Znając Nosowską, możemy spodziewać się barwnych, niesamowitych przeżyć na najwyższym artystycznym poziomie.

Bilety

Recenzje (15)

bajka!!!
jasminum.opole.pl Opole 2020-07-31 20:00:00
Kaska jest wspaniała, wzruszyłam się do łez , świetne aranżacje
ola33 Opole 2020-07-31 20:00:00
Bardzo udany koncert. Dzięki Kasiu.
Dominika Opole 2020-07-31 20:00:00
Kasiu!Jesteś jak zawsze wspaniała! Ty i Twój zespół! Jestem pod ciągłym wrażeniem Twojego wokalu i tego, jak wspaniałym człowiekiem jesteś.Wracajcie z koncertami :)
Ewela_Wrocław Opole 2020-07-31 20:00:00
Katarzyna Nosowska jak zawsze boska. Kocham od lat i muzykę i słowa i osobę.
justyna.r13 Opole 2020-07-31 20:00:00

Adres

Amfiteatr
ul. Rybaki 15
09-402 Płock

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.