NOWOŚĆ! Kup voucher pod choinkę. Kliknij i podaruj najbliższym prezenty pełne emocji.
Wybierz miasto
kabaret

Polska Noc Kabaretowa 2020

Opis

4.7 / 5
14 ocen
Recenzje
Polska Noc Kabaretowa 2020
Polska Noc Kabaretowa 2020 - Śmiech w wielkim mieście!
Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe. Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek! Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

Występują:
- Kabaret Moralnego Niepokoju
- Kabaret Skeczów Męczących
- Kabaret Smile 
- Kabaret K2, 
- Kabaret Nowaki
- Igor Kwiatkowski

Recenzje (14)

Przyjemny wieczór !!! Polecam.
Bella Mrągowo 2020-08-28 19:00:00
Super relax!!! Polecam każdemu :)
szaza Mrągowo 2020-08-28 19:00:00
Byliśmy po raz pierwszy i jesteśmy mile zaskoczeni. Można było się naśmiać do łez. Jedyne czego żałujemy z małżonką to że nie będzie tego można obejrzeć w tv. Na pewno pójdziemy jeszcze raz. Pozdrawiam i polecam.
Pietro Mrągowo 2020-08-28 19:00:00
...spodziewanie, ubawiliśmy się wspaniale. Dobry humor przedstawiony przez czołówkę kabareciarzy polskich. Skecze nowe nie powielane wcześniej...amfiteatr ładny, organizacyjnie spektakl bez zarzutów. Dobry humor w dobrym miejscu i przy dobrej publice...więcej nie potrzeba by na chwilę oderwać się z uśmiechem od dnia codziennego. Pozdrawiam wszystkich !
mirek Mrągowo 2020-08-28 19:00:00
Fajna impreza
Dariusz Mrągowo 2020-08-28 19:00:00

Adres

Amfiteatr nad jeziorem Czos
ul.Jaszczurcza Góra 1
Mrągowo

Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.