Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
kabaret

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Opis

4.9 / 5
11 ocen
Recenzje
20-lecie Kabaretu Neo-Nówka
20-lecie Kabaretu Neo-Nówka - to jedyny taki koncert w Polsce. Nowe skecze w których pojawią się tak kultowe postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Wizualizacje multimedialne i oprawa muzyczna na najwyższym poziomie. 

Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka to koncert, który zaskoczy widza nie tylko formą tekstową ale również rozmachem przedsięwzięcia od strony wizualnej. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo. Artyści gwarantują niezwykły jubileuszowy koncert w iście „neonówkowym” stylu czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia. Możemy stwierdzić jedno. Nie byliście jeszcze na takich urodzinach.

Bilety

Recenzje (11)

Jak zawsze wesoło. Chłopaki robią dobra robotę!! Pozdrawiam
Artur Warszawa 2021-07-25 20:00:00
Było super jedynie może z powodu nagłośnienia miałam czasem problem ze zrozumieniem tekstów piosenek
Anna Warszawa 2021-07-25 20:00:00
Występ jak zwykle porażający humorem i dobrą zabawą. Mimo tego, że pokazywane są skecze z całej historii zespołu w żadnym momencie nie ma się wrażenia wtórności. A nowy wariant skeczu "Niebo" powalił całą salę na kolana ze śmiechu.
BogdanKa Warszawa 2021-07-25 20:00:00
Super super super!!!!!!!!
Ryba 545 Warszawa 2021-07-25 20:00:00
Występ super. Organizacja na najwyższym poziomie. Neonówka jak zawsze niezawodna ;) Jedyne co bym poprawił to siedziska w amfiteatrze :p Jednak da się odczuć dwie godziny siedzenia na twardych dechach, zwłaszcza, że ktoś, kto dzielił miejsca na ławkach nie pozostawił pola na jakiekolwiek ruchy i siedzi się praktycznie przytulonym do innych. Właściciel obiektu mógłby pomyśleć o wymianie siedzisk na jakiekolwiek kubełkowe.
Niktus Warszawa 2021-07-25 20:00:00

Adres

HSW Immobile Łuczniczka
ul. Toruńska 59
85-023 Bydgoszcz
Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.