Kabarety

Kabaret Neo-Nówka - 20-lecie

Opis

4.9 / 5
178 ocen
Recenzje
Kabaret Neo-Nówka - 20-lecie
20-lecie Kabaretu Neo-Nówka - to jedyny taki koncert w Polsce. Nowe skecze w których pojawią się tak kultowe postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Wizualizacje multimedialne i oprawa muzyczna na najwyższym poziomie. 

Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka to koncert, który zaskoczy widza nie tylko formą tekstową ale również rozmachem przedsięwzięcia od strony wizualnej. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo. Artyści gwarantują niezwykły jubileuszowy koncert w iście „neonówkowym” stylu czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia. Możemy stwierdzić jedno. Nie byliście jeszcze na takich urodzinach.

Bilety

Recenzje (178)

2021-10-29 20:00:00 Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR, Elbląg
Było Super 😍
Izka
2021-10-29 20:00:00 Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR, Elbląg
Nie było najlepszych skeczy: "Dobrawa", "Teleexpress", "Stypa" czy "Namiot".
Dobrawa
2021-10-31 20:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Superrr! Uśmialiśmy się a to chyba najważniejsze! Są moim "wskazodrogiem" :):):)
MPL
2021-10-31 16:30:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Super wystep. Bardzo miło i sympatycznie upłynął czas. Polecam każdemu kto chce się oderwać od trudów dnia codziennego.
marek2289
2021-10-30 20:00:00 HSW Immobile Łuczniczka, Bydgoszcz
SWIETNA ZABAWA
Alina

Adres

Hala Łuczniczka
ul. Toruńska 59
85-023 Bydgoszcz
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.