Kabarety

Kabaret Neo-Nówka - 20-lecie

Opis

4.9 / 5
225 ocen
Recenzje
Kabaret Neo-Nówka - 20-lecie
20-lecie Kabaretu Neo-Nówka - to jedyny taki koncert w Polsce. Nowe skecze w których pojawią się tak kultowe postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Wizualizacje multimedialne i oprawa muzyczna na najwyższym poziomie. 

Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka to koncert, który zaskoczy widza nie tylko formą tekstową ale również rozmachem przedsięwzięcia od strony wizualnej. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo. Artyści gwarantują niezwykły jubileuszowy koncert w iście „neonówkowym” stylu czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia. Możemy stwierdzić jedno. Nie byliście jeszcze na takich urodzinach.

Bilety

Recenzje (225)

2022-08-06 20:00:00 Amfiteatr Twierdzy Boyen, Giżycko
Występ znakomity, na pewno pójdę jeszcze raz.
puro77
2022-08-06 20:00:00 Amfiteatr Twierdzy Boyen, Giżycko
Super występ . Wszystko mi się podobało . NEO-NÓWKA jak zwykle dała czadu. Zespół ŻARÓWKI też super
DORIS
2022-08-06 20:00:00 Amfiteatr Twierdzy Boyen, Giżycko
Solidna wypracowana czwóreczka za koncert w Giżycku w Twierdzy Boyen, program jubileuszowy z selekcją najpopularniejszych skeczy i postaci, w tym słynna obecnie z uwagi na sezon ogórkowy i aktualny kontekst polityczny "Wigilia", z nowymi wrzutkami. W programie dwie piosenki na rozruszanie apelujące o zgodę narodową i brak podziałów, wizyta księdza po kolędzie u Dzitków, Paciaciakowa z Paciaciakiem na wywczasie nad Bałtykiem, i na planowy bis najlepszy skecz wieczoru, "Niebo" w wersji stetryczałej i geriatrycznej. Sporo przekleństw ze sceny, panowie z lubością gotują się nawzajem ku uciesze widzów. Pomimo bezpośredniego przekazu walącego prosto między oczy, suweren na widowni nie kumał wielu aluzji czy porównań ( vide Jan Suzin, Carino, Kunta Kinte), a oczy wyszły mi z orbit, gdy siedzący obok widz tłumaczył innej widz-ce, wcale nie najmłodszej, kto to był Goebbels, przy okazji żartu o Kurskim i TVP). Niedosyt i lekkie rozczarowanie, bo jednak oczekiwaliśmy odrobinę więcej nowego materiału, choć wieczór udany.
waltherppk
2022-08-06 20:00:00 Amfiteatr Twierdzy Boyen, Giżycko
Super
Fotoski.pl
2022-08-06 20:00:00 Amfiteatr Twierdzy Boyen, Giżycko
Fantastycznie, polecam
Ewa

Adres

Hala Łuczniczka
ul. Toruńska 59
85-023 Bydgoszcz
Zobacz dojazd na Google Maps →

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.