koncert

Ray Wilson - Time And Social Distance Tour

Opis

5.0 / 5
106 ocen
Recenzje
Ray Wilson - Time and Social Distance
Ray Wilson, wokalista grupy Genesis, lider grungowej grupy Stiltskin, wraca do Polski z nową trasą koncertową. Zapowiada się wiele niezapomnianych emocji!

Przez lata Wilson wyrobił sobie opinię jednego z najlepszych artystów koncertowych. To właśnie scena jest jego żywiołem – kontakt z publicznością i emocje na żywo dodają jego utworom niezwykłej energii. Muzyk porusza tekstami pisanymi prosto z serca i zachwyca niezwykłą barwą głosu.

Jeszcze tej jesieni ukaże się najnowszy singiel Raya Wilsona – „Mother Earth”, zapowiadający kolejny album studyjny artysty, „The Weight of Man”. Najnowsza trasa Raya Wilsona – „Time and Social Distance” – to okazja do poznania materiału z nowego krążka i osobistego spotkania z byłym wokalistą legendarnej grupy Genesis. Artysta zapowiada podróż poprzez silne emocje. To właśnie umiejętność zamykania własnych uczuć w kompozycjach jest tak doceniana przez fanów Wilsona. Muzyczną podróż wokalista uzupełnia pełnymi humoru i ciepła opowieściami ze swojego życia, co tworzy niezwykły efekt bliskości z gwiazdą.

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Recenzje (106)

2022-05-25 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Super !!!
2022-05-25 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Koncert był wspaniały. Cudownie spędzony czas. Czekamy na następny. Obsługa Teatru wspaniała.
Barbara
2022-05-25 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Fenomenalny koncert!
Magda
2022-05-25 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Warto było wziąć udział w tym wydarzeniu! Koncert fantastyczny, wspomnienia pozostaną na zawsze. Dziękujemy za wszystko! Pozdrawiam Artur Olejnik!
Arti
2022-05-25 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
świetny koncert,super nagłośnienie,jesteśmy bardzo zadoweleni
Tomasz

Artyści

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.