Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
kabaret

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Opis

4.8 / 5
23 oceny
Recenzje
Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana
„Żywot Mariana” - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.
Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć. Polecamy z ręką na sercu.

Recenzje (23)

2021-09-12 16:00:00 Teatr Wielki, Łódź
Lubię chłopaków. Występ naprawdę udany.
Arturek
2021-09-12 19:30:00 Teatr Wielki, Łódź
Super występ, dawno już się tak nie uśmiałem , dałbym nawet 8 gwiazdek gdyby była taka możliwość. Serdecznie pozdrawiam
MF
2021-09-12 19:30:00 Teatr Wielki, Łódź
Udany występ miło było choć na chwilę zapomnieć o pandemii
agamat
2021-09-12 19:30:00 Teatr Wielki, Łódź
Gorąco polecam występ "na żywo" kabaretu Neo-nówka
sylbec
2021-09-12 19:30:00 Teatr Wielki, Łódź
Bardzo dobry występ i zabawa. Polecam na przyszłość.
Piotras

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.