Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Lady Pank - LP40

Opis

4.9 / 5
296 ocen
Recenzje
Lady Pank - LP40
Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności.
Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej!

Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. 

Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowane

Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.

Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

Recenzje (296)

2021-11-28 18:00:00 Hala Mistrzów, Włocławek
Koncert był jedyny i niepowtarzalny. Każdemu polecam udział w takiej Imprezie. Nie wahałabym się iść po raz kolejny i przeżyć raz jeszcze te emocje. Życzę Zespołowi dalszych sukcesów I kolejnych Jubileuszy. Dziękuję że Jesteście z nami❤
Włocławek 28.11.2021
2021-11-28 18:00:00 Hala Mistrzów, Włocławek
Świetny koncert! Dawka pozytywnej energii gwarantowana!
Dorota
2021-11-28 18:00:00 Hala Mistrzów, Włocławek
Koncert LADY PANK jak zawsze Rewelacyjny !!!! A po nim powrót do Krakowa 400 km.
Jacek Wieczny Chłopiec
2021-11-28 18:00:00 Hala Mistrzów, Włocławek
Super koncert polecam
FRT-PIT
2021-11-28 18:00:00 Hala Mistrzów, Włocławek
Wspaniale zorganizowany i zagrany koncert .Zespół jak zawsze grał i śpiewał na najwyższym poziomie .
Cenia01

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.