koncert

Lady Pank - LP40

Opis

4.9 / 5
323 oceny
Recenzje
Lady Pank - LP40
Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności.
Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej!

Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. 

Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowane

Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.

Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

Bilety

Recenzje (323)

2021-12-05 18:00:00 Nowa Hala Widowiskowo Sportowa RCS, Lubin
Koncert rewelacja! Panowie w świetnej kondycji. Dali czadu!!! Dużo straych kawałków, mniej z nowej płyty i tu był niedosyt. Organizacja wejścia pierwsza klasa. Wszystko sprawnie. Gorzej z wydawaniem kurtek po koncercie.
Natalia W.
2021-11-19 20:00:00 Hala Arena Toruń, Toruń
Lady Pank to najlepszy zespół rockowy w Polsce i koncert to potwierdził. Nie oszczędzali się - grali 2 godziny i oczywiście same przeboje i genialne solówki gitarowe i na perkusji.
Agata
2021-12-05 18:00:00 Nowa Hala Widowiskowo Sportowa RCS, Lubin
rewelacja polecam na przyszlość!
2021-11-28 18:00:00 Hala Mistrzów, Włocławek
To niesamowite przeżycie. Cieszę się że byłam na koncercie.
logo
2021-12-05 18:00:00 Nowa Hala Widowiskowo Sportowa RCS, Lubin
Rewelacja.
Justa

Adres

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Grunwaldzka 135
Elbląg
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.