Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
koncert

Płock Romantyków

Opis

Płock Romantyków to niezwykły koncert w amfiteatrze nad Wisłą. Ten wieczór pozwoli przyjrzeć się miłości z trzech różnych pespektyw. Wzruszające piosenki, niebanalni artyści i wyjątkowe aranżacje pozwolą wreszcie złapać oddech. Po długim lockdownie wszyscy tego potrzebujemy!
Artyści zaproszeni do udziału w koncercie Płock Romantyków to postacie z charakterem. Wyrazisty image, niebanalne teksty i ciekawe kompozycje – to ich wyróżnia. Co ich łączy? Wszyscy są romantykami. A żeby nadać swojej sztuce bardziej intymny charakter, na najnowszych albumach przestali ukrywać się za wersami napisanymi po angielsku. W języku polskim opisują własne doświadczenia z poruszającą szczerością i bez patosu. 
Kogo zaprosiliśmy do udziału w tym wyjątkowym projekcie? To jeszcze przez chwile pozostanie tajemnicą!
Płock Romantyków – koncert na koniec lata
Płock Romantyków to wieczór, który ma przynieść ulgę. Artyści pozwolą nam na chwilę zanurzyć się w nostalgii. To okazja, by skupić się na przezywanych emocjach, doświadczyć ich i pozwolić sobie na głęboki oddech. Po roku w zamknięciu wszyscy tego potrzebujemy.
 Więcej informacji wkrótce!

Bilety

27.08.2021
19:00
Amfiteatr Płock

Adres

Amfiteatr
ul. Rybaki 15
09-402 Płock
Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.