Koncerty

Lady Pank - LP40

Opis

4.9 / 5
426 ocen
Recenzje
Lady Pank - LP40
Lady Pank LP40
Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!
Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności.
 Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.
 Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej!
 Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. 
Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowane
Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.
 Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

Bilety

Recenzje (426)

2022-04-23 18:00:00 Hala Widowiskowo Sportowa, Bielsko-Biała
Po Częstochowie koncert w Bielsku-Białej. Występ jeszcze lepszy. Pokłady pozytywnej energii już od pierwszego utworu :) Niesamowity głos Janusza Panasewicza, fenomenalna gitara Jana Borysewicza (ach te solówki) oraz doskonałe urozmaicenie w postaci saksofonu. Mieszany repertuar tj. "klasyka" oraz utwory z "LP40". Również podziękowania dla publiczności na płycie za wspólny śpiew :)
Paweł G.
2021-10-29 20:00:00 Hala Sportowa Częstochowa, Częstochowa
Lady Pank - Im starsi, tym lepsi! Na scenie wycisnęli maxa tworząc niesamowitą moc pozytywnej energii. Ta muzyka łączy pokolenia, co było widać na widowni.
Paweł G.
2022-04-23 18:00:00 Hala Widowiskowo Sportowa, Bielsko-Biała
Świetny koncert! Super organizacja i efekty. Będę jeszcze na kilku koncertach w tym roku.
2022-04-23 18:00:00 Hala Widowiskowo Sportowa, Bielsko-Biała
Świetny koncert, super zabawa 🔥
2022-04-23 18:00:00 Hala Widowiskowo Sportowa, Bielsko-Biała
Kawał dobrej muzyki. Byłem wiele razy, nigdy się nie zawiodłem. Czekam na kolejne koncerty.
Sławek

Adres

Amfiteatr
ul. Piastowska 7
Koszalin
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.