Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
kabaret

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Opis

4.9 / 5
15 ocen
Recenzje
20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków.
Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo.
Artyści gwarantują niezwykły jubileusz w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną.
Jesteście gotowi? Zapraszamy na urodziny jednego z najpopularniejszych kabaretów w Polsce.

Bilety

Recenzje (15)

Świetna dawką humoru i smiechu
Ania Warszawa 2021-07-25 20:00:00
Dawka humoru w sam raz na niedzielny wieczór. Akumulatory doładowane, dzięki czemu poniedziałek w pracy nie był taki straszny
Gosia Warszawa 2021-07-25 20:00:00
Dobrze spędzony czas. Nic dziwnego że są cały czas na fali.
Budzix Warszawa 2021-07-25 20:00:00
Bawiłam się fantastycznie, brawo za występ!
AWP Warszawa 2021-07-25 20:00:00
Jak zawsze wesoło. Chłopaki robią dobra robotę!! Pozdrawiam
Artur Warszawa 2021-07-25 20:00:00

Adres

Amfiteatr
Mickiewicza 17A
Ostróda
Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.