Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
kabaret

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Opis

4.9 / 5
82 oceny
Recenzje
20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków.
Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo.
Artyści gwarantują niezwykły jubileusz w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną.
Jesteście gotowi? Zapraszamy na urodziny jednego z najpopularniejszych kabaretów w Polsce.

Recenzje (82)

2021-09-10 19:00:00 Amfiteatr, Płock
Zabawa przednia.Do dziś bolą mnie boki,oczywiście ze śmiechu. Pozdrawiam całą ekipę.
Heniek
2021-09-10 19:00:00 Amfiteatr, Płock
Spektakl był bardzo śmieszny bawiliśmy się jak nigdy. Bardzo wszystkim polecamy.
bm_83c
2021-09-10 19:00:00 Amfiteatr, Płock
Jak zwykle niezawodni.
Robert
2021-09-10 19:00:00 Amfiteatr, Płock
Zestaw nieśmiertelnych skeczy kabaretu Neonówka. Dobra zabawa. Organizacja bez zarzutu. Na 20 lecie spodziewałem się jednak czegoś bardziej spektakularnego - stąd tylko 4 *.
Bali
2021-09-10 19:00:00 Amfiteatr, Płock
Jak zwykle NEONÓWKA nie zawiodła, świetne kwestie, stare skecze w nowych odsłonach, ciekawe informacje o każdym członku kabaretu, nowości na bis, warto klaskać, żeby na koniec nieźle się pośmiać. I oczywiście świetna muzyka w wykonaniu zespołu Żarówki.
Ela

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.