Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Paweł Domagała z Zespołem - Wracaj Tour

Opis

5.0 / 5
35 ocen
Recenzje
Paweł Domagała z Zespołem - Wracaj Tour
Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Od kilku lat z powodzeniem realizuje także pasję, która jest mu bliska od dzieciństwa – muzykę. Dzięki temu możemy zobaczyć go nie tylko na deskach teatralnych czy szklanym ekranie, ale również na kolejnych koncertach.
 Paweł Domagała przebojem „Jestem tego wart” wdarł się na polską scenę muzyczną. Po sukcesie płyt „Opowiem Ci o mnie” i „1984” oraz wielu wyprzedanych koncertach po raz kolejny przychodzi do nas z dużą porcją wzruszeń i dobrej energii.
 „Wracaj” – trzecia płyta Pawła Domagały i nowa trasa koncertowa
 „Wracaj” to już trzeci album stworzony wspólnie z Łukaszem Borowieckim. Muzycy zgodnie określają go jako „powrót/przełom”. „To walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem” – opowiada Domagała.
 Na płycie usłyszeć możemy m.in. wpływy takich gatunków jak folk czy country, co gwarantuje nam niepowtarzalną atmosferę na koncertach. A jeśli chodzi o występy na żywo – Paweł Domagała i jego zespół są od tego specjalistami, co udowodnili już nieraz!
 Bilety na koncerty Pawła Domagały znajdziecie w naszym repertuarze.

Bilety

Recenzje (35)

Super koncert!!!
Arek Biała Podlaska 2021-07-04 20:00:00
Świetny koncert, wspomnienia na całe życie!
Karolina Biała Podlaska 2021-07-04 20:00:00
Występ Pawła Domagały był niesamowity. Naturalny, niepretensjonalny, otwarty człowiek dzieli się z publicznością tym, co kocha. Teksty jego piosenek są szczere i życiowe, muzyka porywa (nogi same rwały się do tańca). Poczucie humoru Pawła i Jego dystans do siebie sprawiają, że człowiek nie przestaje się uśmiechać. Muzycy (gitarzysta, basista i perkusista) klasa! Ten koncert to była świetna odskocznia od czasami trudnej, zabieganej codzienności:)
Ania Biała Podlaska 2021-07-04 20:00:00
Bardzo przyjmny koncert. Paweł Domagała w b. dobrej formie. Miło spędzony wieczór.
KAS Biała Podlaska 2021-07-04 20:00:00
Wspaniałe wydarzenie, na bardzo wysokim poziomie muzycznym i intelektualnym. Miło, zabawnie, wyborny kontakt z publicznością - super!!!!!!
Aśka Giżycko 2021-07-03 20:00:00

Adres

Amfiteatr Miejski
ul. Niepodległości 13B
Iława
Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.