Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Teatr

Nerwica natręctw

Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Opis

4.8 / 5
229 ocen
Recenzje
Nerwica natręctw

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem.

W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie.

A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo w trakcie tego komicznego spektaklu!

Obsada:
Karolina Sawka
Jowita Budnik
Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz/Małgorzata Rudzka
Artur Barciś/Andrzej Zieliński
Zdzisław Wardejn
Rafał Królikowski

Spektakl od 18. roku życia

Czas trwania: 105 minut

Recenzje (229)

2021-10-18 20:15:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
PRZEDNIA ZABAWA I POLECAM WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA
2021-10-18 20:15:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Dawno się tak dobrze nie bawiłam , przedstawienie na 6 .Obsada rewelacja , Polecam .Ja ,moja mama oraz córki byłyśmy zachwycone 🤗
Ela
2021-10-18 17:30:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Wspaniałe doznania ☺️, polecę chętnie znajomym i nie tylko.
2021-10-18 17:30:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Super super!!!!!
Rutkozdz
2021-10-18 20:15:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Spektakl z super obsadą. Gra aktorska na najwyższym poziomie. Miły wieczór w radosnej atmosferze, odrobina refleksji o życiu.
Rena

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.