Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Opis

4.9 / 5
149 ocen
Recenzje
Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...
Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności.
 
Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy. 
 
Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów. 
 
Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. 
 
Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny.

Recenzje (149)

2021-11-27 19:00:00 Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, Słupsk
w niczym nie zawiedli
Lukas
2021-11-29 20:30:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Muzyka i wykonanie: uczta dla duszy! Organizacja - dobra komunkacja z organizatorem; prawidłowy przepływ informacji; czekamy na więcej!
Lena
2021-11-29 20:30:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
CKK Jordanki - parking tragedia, ciasno, żadnego objaśnienia jak dostać się do sali koncertowej, ludzie błądzą, a żeby się wydostać, kolejki do parkometrów i bardzo długi korek żeby wyjechać. nie polecam zwłaszcza większym autem
wiktor
2021-11-29 20:30:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Bardzo się cieszę , że moglem być na tym koncercie.Poziom super.Jestem bardzo zadowolony z doboru utworów.Zabrakło mi tylko oczu tej małej.Ogólnie ekstraklasa.
adam
2021-11-29 20:30:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Wzruszający, cudowny koncert! - dziękuję za wypowiedź.
123

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.