Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Mrozu

Opis

5.0 / 5
12 ocen
Recenzje
Mrozu
Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, który łączy blues, soul i rock and roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a takie hity jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my to kto” zna cała Polska.
W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który – platynową już – płytą „Rollercoaster” udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Z tego albumu pochodzą takie przeboje jak „Rollercoaster” czy wykonany wspólnie z chórem Sound’n’Grace „Nic do stracenia”, który okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku.
W pracę nad albumem „Zew” poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Płyta pokazała, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczył fanów. Album uzyskał status złotej płyty, a singiel „Szerokie wody” podbił serca fanów, zdobywając dwie platyny
Ostatni krążek, „Aura”, bardzo szybko pokrył się złotem i przyniósł artyście kolejne nominacje do Fryderyków. To właśnie z tego ostatniego albumu pochodzi przebój „Napad”, który pozwolił Mrozowi na muzyczny debiut w kinie, promując film „Na bank się uda”. Ostatni tytułowy singiel, „Aura”, zagościł na stałe w notowaniach wielu stacji radiowych.
Mrozu w swojej dyskografii udowadnia, że wie, jak przyciągnąć do siebie słuchaczy. W jego utworach dostajemy dawkę energii, która nie pozwala usiedzieć w miejscu. Artystę wyróżniają jakościowe beaty i melodie, które bardzo łatwo wpadają w ucho i zostają ze słuchaczami na długie miesiące.
Koncerty Mroza to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa, zarówno na scenie, jak i pod nią. Artysta i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, która potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności.
Latem Mrozu rusza na koncerty, w trakcie których będzie można usłyszeć m.in. nowy singiel „Złoto”, wydany w maju 2021 roku.

Recenzje (12)

Jaz zwykle na koncercie Mroza świetna energia już od pierwszego kawałka :D Zaangażowane całego zespołu w trakcie wykonu jest godne podziwu. To jest zespół na którego koncerty zawsze wracam z chęcią!
de_Durma Kielce 2021-09-10 19:00:00
Super, baaardzo polecam. Wspaniały występ, świetna atmosfera, super zabawa. Było mega.
Ola Kielce 2021-09-10 19:00:00
Super atmosfera i świetna zabawa!
abc Kielce 2021-09-10 19:00:00
Wyśmienicie!!!!
sp75ck Kielce 2021-09-10 19:00:00
Suuuper !!!
Lafar Kielce 2021-09-10 19:00:00

Artyści

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.