Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Opis

4.9 / 5
306 ocen
Recenzje
Kabaret Moralnego Niepokoju - Za długo Panowie byli grzeczni
„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia. 
Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.
 Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

Bilety

Recenzje (306)

2021-11-12 17:30:00 Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza
Dwie godziny doskonałej rozrywki. Nowy program z rewelacyjną "Adopcją królika", daje popalić mięśniom brzucha. Warto zobaczyć na żywo.
Fenes
2021-11-13 19:00:00 MCK PGE Giganty Mocy, Bełchatów
PO PROSTU MEGA
ANIA
2021-11-12 20:15:00 Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza
Jak zawsze najlepsi !!!!
pio
2021-11-13 19:00:00 MCK PGE Giganty Mocy, Bełchatów
Fajny program. prawie 2 godziny śmiechu. Polecam serdecznie:))))
Marta
2021-11-12 17:30:00 Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza
Świetne skecze, no i te tańce...doskonałe. Polecam
MZ

Adres

Teatr Muzyczny ROMA
ul. Nowogrodzka 49
00-695 Warszawa
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.