Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Opis

4.9 / 5
115 ocen
Recenzje
Kabaret Moralnego Niepokoju - Za długo Panowie byli grzeczni

„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia.

Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.
Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

Bilety

Recenzje (115)

To był czwarty występ KMN jaki oglądałem na żywo i zdecydowanie najsłabszy! Pierwsza część mało śmieszna i chwilami irytująca, mniej więcej od połowy lepiej, ale i tak czuję niedosyt i rozczarowanie. Ogólnie Panowie nie w formie... Poza tym nie zostaliśmy poinformowani o zmianie godziny występu, czekaliśmy 1,5 godziny, ale to już zarzut do organizatora.
Filip Łódź 2021-06-14 20:30:00
Rewelacja
atabuc Toruń 2021-06-13 20:30:00
Sam występ super. Ten program KMN jest niezwykle dopracowany, ma długie i zabawne skecze, mistrzostwo! Natomiast automaty parkingowe w CKK Jordanki to porażka - kompletne zero jakiejkolwiek ergonomii. Jedyne co to ma robić, to poinformować mnie ile mam do zapłaty, pozwolić wybrać czy gotówka, czy karta, potem spytać czy chcę paragon, ew. fakturę i potem pokazać jakimś mruganiem gdzie mam przyłożyć kartę albo wrzucić monety, a tam jakieś dziwne informacje na samym wyświetlaczu, potem zero odzewu na włożoną w slot kartę, idź pan w pioruny z takim wynalazkiem. Mogłoby też istnieć usprawnienie typu wydruk kodu paskowego na parking na bilecie i opłata parkingowa uiszczona w trakcie zakupu biletu na występ. Potem stój człowieku przed tymi automatami, które są chyba tylko dwa (wpierw je znajdź) i zrób karpia jak już masz tam coś opłacić - idzie to jak krew z nosa. CKK Jordanki ma jeszcze dwie niezwykłe cechy - stromy i dość wąski wyjazd, szczególnie polecany zimą, oraz dramatyczne opisy wyjść/wejść. Jak po wjeździe na parking chcesz przejść do sali głównej, to masz wsiąść do windy tam, gdzie jest napis "wyjście ". Jest to jakaś wyższa logika, której nie pojmuję. KMN 10/10, CKK - komentarz wyżej, pójdę tam tylko wtedy, kiedy już nie będzie innej opcji, albo chociaż ktoś zrobi możliwość płacenia za parking przy zamawianiu biletu na występ i nie każe mi stać przed durnym automatem w kolejce jak za komuny.
Mr. Zią Toruń 2021-06-13 20:30:00
Kabaret w dobrej formie. Milo bulo ponownie widziec ich na zywo.
Łódź 2021-06-14 17:30:00
Rewelacja!
Żmija Łódź 2021-06-14 17:30:00

Adres

Amfiteatr w Parku Sowińskiego
ul. Elekcyjna 17
Warszawa
Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.