Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

IRA - The Best Of

Opis

4.9 / 5
27 ocen
Recenzje
IRA - The Best Of
Zespół IRA zapracował na miano legendy polskiej muzyki rockowej. Przeboje takie jak „Ona jest ze snu” czy „Nie daj mi odejść” znają i nucą wszyscy. Trasa koncertowa „The Best Of” to okazja, żeby posłuchać na żywo ulubionych piosenek IRY. Muzycy mają też w zanadrzu nowości!
 IRA jest jednym z najważniejszych zespołów w historii polskiego rocka. Każda płyta grupy była sprzedażowym hitem. Muzycy starają się czerpać z różnych gatunków muzycznych, dzięki czemu zawsze są w stanie zaskoczyć swoich fanów.

 Formacja powstała w 1987 roku. Wiele utworów, takich jak „Nadzieja” czy „Nie daj mi odejść”, stało się hymnami dla osób, których młodość przypadała na lata 90.
 Zespół ma na koncie 12 płyt. Ostatni album – „Jutro” – właśnie miał swoją premierę. To 11 rockowych ballad, ale nie brakuje tu też cięższych, rockowych brzmień. Jak to wszystko brzmi na żywo? Najlepszą okazją, żeby to sprawdzić, są koncerty IRY w ramach trasy „The Best Of”.

Recenzje (27)

Za wczesna godzina - widno, bardzo krótki koncert do tego opóźniony, dużo osób za darmo oglądało z tarasu obok po co bilety, brak klimatu i poczucia bezpieczeństwa, nikt nie chciał oświadczeń sanitarnych, brak dystansu, masek, dezynfekcji. Nie bo możliwość kupić pamiątki, płyty, plakatu zespołu to zespół poprzedzający miał. Brak parkingu. Nasz pierwszy tak słabo zorganizowany koncert jeszcze pijany nas zaczepiał.
Quidyn Iława 2021-07-25 19:00:00
Występy Iry zawsze są najlepsze! Zawsze,, kiedy tylko mogę jestem. Profesjonalizm w każdym calu.Jest moc, nie ma ściemy. Muzyka rewelqacyjna, atmosfa zawsze nieziemska. wspaniały kontkt z publicznością...widać i czuć, że chłopaki robią to, co kochają i robią to super. IRA - THE BEST OF ...mam nadzieję, że to nie ostatni koncert Iry w Iławie :) Koncert przygotowany wyśmienicie, brawa dla organizatorów - żadnych opóźnień , czekania... Szczególne podziękowania za informację dla Pana Jakuba z ADRIA-ART, z którym rozmawiałam ptzrz telefon :)
mania Iława 2021-07-25 19:00:00
Cudowny koncert.ten głos?!! To brzmienie instrumentów na żywo. Super piosenki.warto.IRA - dziękuję. Buziaki
Aisza Iława 2021-07-25 19:00:00
Zespół IRA jak zwykle SUPER!!!!!
Emilia W Iława 2021-07-25 19:00:00
Na Irę zawsze można liczyć :)
Rafał Iława 2021-07-25 19:00:00

Artyści

Adres

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.