Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Michał Szpak - FREEDOM

Opis

4.9 / 5
33 oceny
Recenzje
Michał Szpak - FREEDOM
Michał Szpak od dawna szukał takiej formy wydarzenia, która pozwoli zamienić zwykły koncert w zbiorowe doświadczenie. Odpowiedzią na tę potrzebę jest „Freedom” – nowa trasa artysty ma pozwolić na wytworzenie szczególnej więzi z publicznością. 
Zapraszając na koncerty w ramach trasy „Freedom”, Michał Szpak promuje idee wolności, miłości i otwartości. Od samego początku kariery swoboda wyrażania była kluczowym aspektem twórczości wokalisty. 
Trasa „Freedom” to okazja do posłuchana na żywo najpopularniejszych utworów Michała Szpaka. Poza nowymi aranżacjami kawałków artysty, utrzymanymi w odprężającym, letnim wydaniu, usłyszymy także covery światowych hitów. 
To wszystko, wraz z hipnotyczną oprawą wizualną, przeniesie nas w błogi świat dzieci kwiatów. W takiej atmosferze, wspólnie z artystą, wyślemy energię miłości, równości i wolności w kosmos.
 Michał Szpak zapowiada, że na koncertach z trasy „Freedom” nie ma żadnych ograniczeń. Bądźcie więc dokładnie takimi osobami, jakimi chcecie być! Dajcie się ponieść własnej fantazji!

Bilety

Recenzje (33)

2021-10-18 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Cudowne artystyczne wydarzenie!
Anetta
2021-10-18 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Spodziewałem się innego repertuaru - Jego wczesne utwory mnie nie przekonują
Jerzy
2021-10-18 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Koncert Michała Szpaka z trasy Wolność Fobia to niesamowita dawka świetnej muzyki , energii i emocji. Michał jest niezwykły i wszystko to co robi widać właśnie na koncertach . Ten koncert to była dawka takiego poweru że nie chciało się siedzieć na fotelu a do tego z poczuciem humoru . Byłam na wielu trasach koncertowych Michała i każda z nich zawsze ma jakieś przesłanie . Ta również . Jestem zachwycona i na pewno jeszcze pójdę na koncert Michała bo warto .
Bea
2021-10-18 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Bylo super.
Igi
2021-10-18 19:00:00 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
Genialny artysta i występ pełen emocji, polecam wszystkim którzy chcą poczuć dobrą energię i czym jest Kolorowa Szarość
Sylwia

Adres

Aula Artis - Collegium Da Vinci
Kutrzeby 10
61-719 Poznań
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.