Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Michał Szpak - FREEDOM

Opis

5.0 / 5
4 oceny
Recenzje
Michał Szpak - FREEDOM
Michał Szpak od dawna szukał takiej formy wydarzenia, która pozwoli zamienić zwykły koncert w zbiorowe doświadczenie. Odpowiedzią na tę potrzebę jest „Freedom” – nowa trasa artysty ma pozwolić na wytworzenie szczególnej więzi z publicznością. 
Zapraszając na koncerty w ramach trasy „Freedom”, Michał Szpak promuje idee wolności, miłości i otwartości. Od samego początku kariery swoboda wyrażania była kluczowym aspektem twórczości wokalisty. 
Trasa „Freedom” to okazja do posłuchana na żywo najpopularniejszych utworów Michała Szpaka. Poza nowymi aranżacjami kawałków artysty, utrzymanymi w odprężającym, letnim wydaniu, usłyszymy także covery światowych hitów. 
To wszystko, wraz z hipnotyczną oprawą wizualną, przeniesie nas w błogi świat dzieci kwiatów. W takiej atmosferze, wspólnie z artystą, wyślemy energię miłości, równości i wolności w kosmos.
 Michał Szpak zapowiada, że na koncertach z trasy „Freedom” nie ma żadnych ograniczeń. Bądźcie więc dokładnie takimi osobami, jakimi chcecie być! Dajcie się ponieść własnej fantazji!

Bilety

Recenzje (4)

Koncert Michała rewelacja!!!! Wybieram się już na kolejny:)
Ania Kołobrzeg 2021-07-16 20:00:00
Świetny energetyczny koncert Michała Bardzo dobry kontakt z publicznością.Wybieram się na następne koncerty.Do zobaczenia.❤
emityr Kołobrzeg 2021-07-16 20:00:00
Super głos , ekstra klimat. Pozytywna energia w czasie koncertu.
Kołobrzeg 2021-07-16 20:00:00
Występ na wysokim poziomie. Moc energii. Scena ledwo wytrzymała. Michał znów dał niesamowite show. Organizacja bardzo sprawna. Wszystko bezproblemowo. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tak cudownym wydarzeniu:-)
Małgorzata Zacharek Kołobrzeg 2021-07-16 20:00:00

Adres

Bemowo Amfiteatr
ul. Raginisa róg Kryształowej
00-001 Warszawa
Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.