Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Opis

4.9 / 5
148 ocen
Recenzje
Kabaret Moralnego Niepokoju - Za długo Panowie byli grzeczni

„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia.

Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.
Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

Bilety

Recenzje (148)

Bardzo udany wieczór! Panowie (i Pani!) w doskonałej formie. Zastanawiam się, czy też nie udać się do "Pasieki" :-).
Michał Warszawa 2021-07-16 20:00:00
Super impreza jesteśmy mega zadowoleni 😊
slowik800831 Warszawa 2021-07-16 20:00:00
To mój ulubiony kabaret .
Andrzej Ostróda 2021-07-17 20:00:00
Nowe i zabawne kawałki. Grupa jest jak zawsze niezawodna.
Arek Warszawa 2021-07-16 20:00:00
Świetne przedstawienie! Dobre teksty! Jak zwykle wysoki poziom. Polecam!
Krzysztof Warszawa 2021-07-16 20:00:00

Adres

Amfiteatr im. Czesława Niemena
Zamkowa 1
10-074 Olsztyn
Zobacz dojazd na Google Maps →

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.