Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Teatr

Goło i Wesoło

Opis

5.0 / 5
151 ocen
Recenzje
Goło i Wesoło
Komedia „Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. To mówi samo za siebie! Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem – zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych.

„Goło i wesoło” to historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Pod nazwą „Napalone Nosorożce” planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ. 

„Goło i wesoło” to zaskakująca i przezabawna komedia. Za reżyserię spektaklu odpowiada Tomasz Sapryk, a na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta. 

Przed nami gorący wieczór w towarzystwie „Napalonych Nosorożców”. Jesteście gotowi?
 
Obsada:
Katarzyna Ptasińska
Sebastian Cybulski
Wojciech Solarz
Michał Lesień-Głowacki
Michał Meyer
Marek Kaliszuk
Piotr Zelt

Autor: Stephen Sinclair & Anthony McCarten
Przekład: Lou Rising
Reżyseria: Tomasz Sapryk
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Choreografia: Krzysztof Adamski
Produkcja: Teatr Gudejko

Spektakl tylko dla dorosłych!

Recenzje (151)

2021-10-16 16:00:00 Adria Teatr, Bydgoszcz
Uwielbiam spektakle w Adrii, wszystkie były rewelacyjne, ale ten pobił wszystkie na łopatki. REWELACJA!!!!!!!!!
DOROTA
2021-10-16 19:00:00 Adria Teatr, Bydgoszcz
Bardzo fajna sztuka. Faktycznie było goło i bardzo wesoło. Uśmiałam się po pachy.
Beata
2021-09-27 19:30:00 Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa, Pruszków
Świetna komedia, w sam raz na wyjście w babskim gronie. Zaskakujący Marek Kaliszuk i fantastyczny Piotr Zelt. Super!
Iwii86
2021-10-16 16:00:00 Adria Teatr, Bydgoszcz
Super !!!!
JB
2021-10-16 19:00:00 Adria Teatr, Bydgoszcz
Spektakl genialny!!! Tak rozbawić taką ilość kobiet (i nie tylko) - trzeba naprawdę umieć. Luźny wątek, znakomita gra aktorów, kontakt z publicznością, subtelne nawiązanie do dzisiejszych czasów i polityki - przez ponad dwie godziny można było całkowicie się zrelaksować. Ja w pewnym momencie popłakałam się ze śmiechu. Brawo!!!
Anna

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.