Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Piwnica pod Baranami: 65-lecie

Opis

4.7 / 5
28 ocen
Recenzje
Piwnica pod Baranami: 65-lecie
Legendarna Piwnica pod Baranami świętuje swoje 65-lecie. Zespół nieszablonowych artystów z Krakowa słynie z hucznych obchodów wszystkich ważnych rocznic. Także tym razem możemy liczyć na niezapomniane emocje!

Z okazji tej zacnej rocznicy artyści „piwniczni” wszystkich pokoleń kabaretu mają spotkać się na scenie. O czym będą śpiewać? O czasie, który przeminął, i o tym, co nadejdzie.

Przez sześć i pół dekady kabaret muzyczny Piwnicy pod Baranami ukształtował dziesiątki artystów i wykreował jeszcze więcej przebojów. Lista nazwisk gwiazd związanym z Piwnicą jest długa. Znalazły się na niej takie osobowości artystyczne jak Piotr Skrzynecki, Agnieszka Osiecka, Ewa Demarczyk, Grzegorz Turnau czy Marek Grechuta.

Bilety

Recenzje (28)

2021-11-25 20:30:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Klasyka dobrej muzyki i rewelacyjnego humoru, pewnie nie zrozumiałego dla wyborców PiS. Kolejne godziny z Piwnicą które będziemy pamiętać
Andrzej
2021-11-25 20:30:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Magia Piwnicy zawsze oczarowuje. Piękny koncert, wspaniali wykonawcy i widać, ze Piotr jest razem ze swoją piwniczną drużyną. Osobne najwyższe wyrazy uznania dla p. Leszka Wójtowicza od 1980 do dziś!
2021-11-25 20:30:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Koncert wspaniały, ale trochę szkoda, że Piwnica nie przywiozła do Bydgoszczy swoich największych gwiazd. Za to na pohybel akustyków, który nie zrozumiał, że w przypadku Piwnicy najważniejszy jest głos a muzyka to tylko tło.
Kangur
2021-11-25 20:30:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Niesamowite przeżycie. Profesjonalizm na każdym kroku. Jednym słowem SUPER!!!
2021-11-25 20:30:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Bardzo sentymentalna podróż... Udany wieczór, niesamowity klimat...

Adres

Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna
ul. Małopolska 48
Szczecin
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.