Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Kasia Kowalska - The Best Of

Opis

5.0 / 5
80 ocen
Recenzje
Kasia Kowalska - The Best Of

Kasia Kowalska od lat zachwyca fanów, podbijając ich serca wrażliwością, autentycznością i rockową energią. Kto z nas nie zna takich przebojów jak „Prowadź mnie”, „Antidotum” czy „Spowiedź”? Artystka powraca z nową trasą koncertową.

Kasia Kowalska to artystka obecna na polskiej scenie muzycznej od 1992 roku. Wokalistka, kompozytorka, autorka niezapomnianych hitów i laureatka wielu nagród. Na swoim koncie ma m.in. dwa Fryderyki, Bursztynowego Słowika oraz kilka Superjedynek.

Tym razem wyrusza w niezwykłą, pełną wspomnień trasę koncertową. Kasia Kowalska – „The Best Of” to gwarancja niezapomnianych emocji. Wspólnie odbędziemy podróż przez największe hity wokalistki. Posłuchamy także materiału z ostatniego albumu – pt. „AYA”.

Przed nami wyjątkowy wieczór – nie zabraknie wzruszeń, uśmiechów i magii. Spędźcie ten czas razem z nami i „niech cały świat nam raz zazdrości”!

Recenzje (80)

2021-10-27 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Świetny koncert, artystka jak zwykle niezawodna, świetne wykonanie utworów oraz poczucie humoru.
Uczestnicy koncertu
2021-10-27 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Kasia super dałaś czadu
Karolina
2021-10-27 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Super koncert! Bardzo piękna oprawa świetlna, dobre nagłośnienie. Wokalistka i muzycy stworzyli super atmosferę czyniąc ten koncert bardzo wyjątkowym. Przesympatyczna niespodzianka po koncercie :)
Betty
2021-10-27 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Wspaniały koncert:)
Dorota
2021-10-27 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Super koncert!!!
Tacek

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.