koncert

Baranovski

Opis

5.0 / 5
7 ocen
Recenzje
Baranovski
Baranovski, czyli młody wokalista, muzyk i songwriter. Występował m.in. z grupą XXANAXX, a na początku 2018 roku zaczął pisać własną, solową historię. Chwilę później miał już na swoim koncie pierwsze sukcesy – cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku i koncerty na najbardziej prestiżowych scenach w całej Polsce.
 Jego single „Dym”, „Luźno” i „Czułe miejsce” pokryły się złotem, a sam Baranovski zdobywał pierwsze miejsca na listach najczęściej granych piosenek w polskim radiu. Jeszcze większy sukces niż poprzednie przeboje odniósł opublikowany latem 2019 roku singiel „Czułe miejsce”.
 W październiku 2019 roku premierę miała długo oczekiwana debiutancka płyta Baranovskiego, zatytułowana „Zbiór”. To w zgodnej opinii krytyków jeden z najbardziej udanych albumów w polskim popie ostatnich lat.
 W czerwcu 2021 roku Baranovski wypuścił nowy singiel – „Tęskno mi do gwiazd”.

Bilety

Recenzje (7)

Absolutnie wspaniała atmosfera! bardzo klimatycznie :) Wojtek z kolegami pozamiatali, wracajcie szybko!
KlaudiaX
Super, bardzo mi sie podobała. Miejsce idealne jak wykonawca ?
Dorota
Bardzo miły koncert
POLECAM !!!!!
Jacek
Bardzo przyjemny, kameralny koncert. Muzycy na wysokim poziomie. Nowe, ciekawe aranżacje utworów. Serdecznie polecam.
Maja

Artyści

Adres

Fabryka Lloyda
ul. Fordońska 156
85-752 Bydgoszcz
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.