Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie na bis!

Opis

4.9 / 5
42 oceny
Recenzje
Zespół Varius Manx został założony pod koniec 1989 roku przez Roberta Jansona i braci: Michała i Pawła Marciniaków. To zespół, u którego trzon jest niezmienny od początku istnienia. W tym roku obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Wraz z Kasią Stankiewicz zapraszają na JUBILEUSZOWY KONCERT VARIUS MANX-30-LECIE.
 Niewątpliwie sale wypełnione po brzegi stanowią o ciągłej popularności zespołu. Różnorodność publiczności świadczy tym, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenie, bo kto nie zna piosenki „Orła cień"?
Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. Zamigotał świat, Ruchome piaski, Piosenka księżycowa, Kot bez ogona, Pocałuj noc, czy Zanim zrozumiesz potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Bilety

Recenzje (42)

2021-03-13 17:30:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Świetny koncert, super atmosfera pomimo panujących obostrzeń. Bawiłam się świetnie. Wielkie brawa dla Variusa i oczywiście Filharmonii Pomorskiej.
Justyna
2021-03-13 21:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Koncert FANTASTYCZNY :) Bawiłam się świetnie. Miło było oderwać się od rzeczywistości przy Variusach i Kasi. To był przepiękny wieczór, a Kasia była magiczna. Państwu dziękuję za wspaniałą organizację i za to, że mimo wszystko, czułam się bezpiecznie. Dziękuję z całego serca :)
MaJ
2021-03-13 17:30:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Było super. Piękny głos Kasi i niesamowita osobowość. Jakość muzyki na żywo - coś wspaniałego. Niepowtarzalne przeżycie....
2021-03-13 17:30:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Genialny koncert!
Marta
2021-03-13 17:30:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Było cudownie. Powrót wspomnień z przeszłości. Kasia Stankiewicz wyglądała zachwycająco, a jej wokal powalał. No i saksofon przepięknie zagrał :)
Monika

Adres

Teatr Muzyczny
ul. Północna 47/51
Łódź
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.