Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Teatr

Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko

Opis

4.9 / 5
12 ocen
Recenzje
Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko
Co byś zrobił, gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Przed takim dylematem staje główny bohater spektaklu „Kumulacja”. Kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, zazwyczaj budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia, a rodzinno- przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób…

Wygranie wielkiej sumy pieniężnej zmienia bardzo dużo w życiu. Każdego po pierwszej chwili euforii mogą najść wątpliwości. Co z nimi zrobić? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie niż Ty i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wówczas wygrane pieniądze mogą okazać się niczym w porównaniu do skali kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z nagrodą.

Ważne dylematy ubrane w przekomiczne sytuacje, zaskakujące rozwiązania prozaicznych (z pozoru) problemów, dialogi pełne inteligentnego, uszczypliwego poczucia humoru, cięte riposty i obraz najbardziej pierwotnych instynktów ludzkiej natury. A wszystko to w gwiazdorskiej obsadzie! Spektakl „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” to gwarancja doskonale spędzonego czasu. Zapraszamy!

 

Obsada:

Michał Meyer

Maria Dębska

Izabela Dąbrowska

Marcin Bosak

 

Autor: Flavia Coste

Reżyseria: TOMASZ SAPRYK

 

Czas trwania: 100 minut z przerwą.

Recenzje (12)

2021-10-23 16:00:00 Teatr WojArt, Poznań
Rewelacyjna komedia :)
Iwona
2021-10-23 16:00:00 Teatr WojArt, Poznań
Genialna gra aktorska! Z łatwością wciągnęłyśmy się w tą historię ;)
DariaM
2021-10-23 16:00:00 Teatr WojArt, Poznań
Świetny spektakl. Mądry , uczący, pokazujący społeczne odczucia, oczekiwania, fascynacje, frustracje (spektrum emocji) itd. Dobre role większości aktorów, choć ekspresja nie zawsze musi być wyrażona poprzez bieganie po scenie. Rewelacyjna gra Marcina Bosaka , świetna gra Izabeli Dąbrowskiej , dobra gra Michała Meyera. Aktorka grająca żonę głównego bohatera wypadła blado na tle pozostałej trójki - brak mimiki, gestu, tekst nie zawsze wykrzyczany wydaje się najważniejszy (chyba, ze było to nagłe zastępstwo za inną aktorkę). Ogólnie spektakl jest doskonałą zabawa po ciężkim tygodniu pracy. Polecam!!!
Anna
2021-10-23 16:00:00 Teatr WojArt, Poznań
Fantastyczni aktorzy, nieoceniona dawka humoru, temat spektaklu ponadczasowy. Serdecznie polecam!
Anna
2021-10-23 16:00:00 Teatr WojArt, Poznań
Spektakl w czasie, którego każdy z widzów zastanawia się jak ja bym postąpił/a. Gorąco polecam...
B+M

Adres

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.