Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
koncert

Kasia Kowalska - The Best Of

Opis

5.0 / 5
95 ocen
Recenzje
Kasia Kowalska - The Best Of
Kasia Kowalska od lat zachwyca fanów, podbijając ich serca wrażliwością, autentycznością i rockową energią. Kto z nas nie zna takich przebojów jak „Prowadź mnie”, „Antidotum” czy „Spowiedź”? Artystka powraca z nową trasą koncertową. 

Kasia Kowalska to artystka obecna na polskiej scenie muzycznej od 1992 roku. Wokalistka, kompozytorka, autorka niezapomnianych hitów i laureatka wielu nagród. Na swoim koncie ma m.in. dwa Fryderyki, Bursztynowego Słowika oraz kilka Superjedynek.

Tym razem wyrusza w niezwykłą, pełną wspomnień trasę koncertową. Kasia Kowalska – „The Best Of” to gwarancja niezapomnianych emocji. Wspólnie odbędziemy podróż przez największe hity wokalistki. Posłuchamy także materiału z ostatniego albumu – pt. „AYA”.

Przed nami wyjątkowy wieczór – nie zabraknie wzruszeń, uśmiechów i magii. Spędźcie ten czas razem z nami i „niech cały świat nam raz zazdrości”!

Bilety

Recenzje (95)

2021-10-27 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Tak blisko Kasi jeszcze nie byłem.
Ukasz
2021-10-23 17:00:00 Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała
Super koncert, super atmosfera 🤗
Basbas
2021-10-23 17:00:00 Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała
Rewelacyjny koncert~!!!
Magda-lena
2021-10-27 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Cudowny klimat i cudowna atmosfera
Sandra
2021-10-27 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Super występ . Bawiłam się b dobrze

Adres

Kijów Centrum
Al. Krasińskiego 34
30-101 Kraków
Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.